Binano Mini Metal Ring iPhone 11 Pro/11 Pro Max Lens Koruyucu 3’lü Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fark Yaratan Tasarım

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, son trendler dikkate alınarak tasarlanır. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri için geliştirilen ürün, kameranızı darbelere karşı güçlendirirken telefonunuzun zarif tasarımını destekler.

Binano Mini Metal Ring ile Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Videolar

Model yüksek geçirgenlik ve parlama önleyici özelliğe sahiptir. Kamera kalitesinde herhangi bir olumsuzluğa neden olmayan ürün ile kameranızı korurken eşsiz fotoğraf ve videolar çekmeye devam edebilirsiniz.


Üst Seviye Koruma

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleriyle uyumlu olan lens koruyucu, düşme ve çarpmadan kaynaklanan darbeleri soğurarak etkilerini minimuma indirir. Ürün kamera lenslerini de korur.

Mükemmel Uyum

Binano tarafından üretilen lens koruyucu iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile tam olarak uyumludur. %100 uygunluk gözetilerek tasarlanan ürün, telefon performansında hiçbir aksamaya neden olmazken, kameraları tam olarak kavrar ve üst seviye koruma deneyimi sunar.

Kolay Temizlik

Özel materyallerden tasarlanan ürün, parmak izi bırakmayan yapısıyla zahmetsizce temizlenebilir. Model üzerinde parmak izi kalmaması, çekimlerinizde ortaya çıkabilecek toz ya da parmak izi gibi kötü sürprizlerin de önüne geçer.

Pratik Uygulama

Binano Mini Metal Ring, özel yapıştırıcı formülüyle pratik şekilde uygulanabilir. Uygulama sırasında baloncuk oluşmaz. Model dilediğinizde zahmetsizce çıkarılabilir ve çıkarıldığında kamera etrafında veya üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

Şık Tasarım

Kamera lenslerini darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanan Binano Mini Metal Ring sayesinde telefonunuzun tasarımını tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olan bu koruyucu lensler sayesinde telefonunuz muhteşem görünüme kavuşabilir.

Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Uyumlu modeller: iPhone 11 Pro, Phone 11 Pro Max
  • Renk: Siyah
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Genel Özellikler

Materyal
Nano
Uyumlu Model
iPhone 11 Pro Max

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.