Binano Mini Metal Ring iPhone 11 Pro/11 Pro Max Lens Koruyucu 3’lü Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fark Yaratan Tasarım

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, son trendler dikkate alınarak tasarlanır. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri için geliştirilen ürün, kameranızı darbelere karşı güçlendirirken telefonunuzun zarif tasarımını destekler.

Binano Mini Metal Ring ile Yüksek Kalitede Fotoğraf ve Videolar

Model yüksek geçirgenlik ve parlama önleyici özelliğe sahiptir. Kamera kalitesinde herhangi bir olumsuzluğa neden olmayan ürün ile kameranızı korurken eşsiz fotoğraf ve videolar çekmeye devam edebilirsiniz.


Üst Seviye Koruma

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleriyle uyumlu olan lens koruyucu, düşme ve çarpmadan kaynaklanan darbeleri soğurarak etkilerini minimuma indirir. Ürün kamera lenslerini de korur.

Mükemmel Uyum

Binano tarafından üretilen lens koruyucu iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile tam olarak uyumludur. %100 uygunluk gözetilerek tasarlanan ürün, telefon performansında hiçbir aksamaya neden olmazken, kameraları tam olarak kavrar ve üst seviye koruma deneyimi sunar.

Kolay Temizlik

Özel materyallerden tasarlanan ürün, parmak izi bırakmayan yapısıyla zahmetsizce temizlenebilir. Model üzerinde parmak izi kalmaması, çekimlerinizde ortaya çıkabilecek toz ya da parmak izi gibi kötü sürprizlerin de önüne geçer.

Pratik Uygulama

Binano Mini Metal Ring, özel yapıştırıcı formülüyle pratik şekilde uygulanabilir. Uygulama sırasında baloncuk oluşmaz. Model dilediğinizde zahmetsizce çıkarılabilir ve çıkarıldığında kamera etrafında veya üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

Şık Tasarım

Kamera lenslerini darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanan Binano Mini Metal Ring sayesinde telefonunuzun tasarımını tamamlayabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olan bu koruyucu lensler sayesinde telefonunuz muhteşem görünüme kavuşabilir.

Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Uyumlu modeller: iPhone 11 Pro, Phone 11 Pro Max
  • Renk: Siyah
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİNİ METAL RİNG IPHONE 11 PRO/11 PRO MAX LENS KORUYUCU 3LÜ TAKIM-2
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
LENS KORUMA
Materyal
METAL HALKA
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11 PRO
Uyumlu Model 2
APPLE IPHONE 11 PRO MAX
Renk
DENİZ MAVİSİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Henüz yorum yok