Joyroom JM2019 iPhone X - XS Aynalı Cam Full Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefon Ekranını Aynaya Dönüştürün

Joyroom JM2019 aynalı ekran koruyucu sayesinde telefonunuzun ön kısmını aynaya dönüştürebilirsiniz. Böylece telefonun ekranı kapalı iken elinizde dış görünüşünüze bakabileceğiniz bir ayna olur. Aynalı ekran koruyucunun etrafı siyah çerçeve ile çevrilidir. Bu estetik hatlar sayesinde telefonunuza uyum göstererek görsel açıdan fark yaratır. Aynalı siyah cam çizilme ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde yıpranmadan yeni görünümünü muhafaza edeceği için uzun süre kullanılabilir.

Telefonunuz ile Birebir Uyum Gösterir

Ekran koruyucunun işlevini yapabilmesi için telefon ekranına birebir uyum sağlaması gerekir. Joyroom cam ekran koruyucu iPhone X ve XS modelleri ile uyumludur. 9H sertlik ile tasarlanan temperli cam, telefon ekranınızı kırılmaz hala getirir. Bu sayede ekran koruyucunun premium kırılmaz özelliğinden yararlanabilirsiniz. Joyroom JM2019 iPhone X ve XS uyumlu ekran koruyucu ekstra şeffaf yapısı sayesinde maksimum ışık geçirgenliği sağlar. Bu sayede telefon ekranınızdan yansıyan görüntüyü en doğal şekilde izleyebilirsiniz. Ekran koruyucunun yüzeyi Oleofobik anti parmak izi özelliği bulunan film ile kaplanmıştır. Bu sayede parmaklarınızın ekrana temas etmesi sonucu parmak izleri oluşmaz. Lekelerden arınmış temiz bir yüzey kalır.

Teknik Özellikler

  • 2.5D Eğri Kenar
  • 9H Sertlik
  • Oleofobik Anti Parmak İzi Kaplama
  • Uyumluluk: iPhone X, XS

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.