Joyroom Apple iPhone XR Anti Blue-Ray Ultra Ince Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Anti Blue Ray Teknolojisiyle Kullanışlı

Anti Blue Ray teknolojisi ekrandan yansıyan mavi ışığın zararlı etkilerinden korumak amacıyla kullanılır. Ekran koruyucu bu avantajlı yapısıyla ön plana çıkan bir üründür. Bu sayede telefonu kullanırken gözlerinizi korumuş olursunuz. Ekran koruyucu ile iPhone ekranınızı tamamen kaplayarak düşme, çizilme ve çeşitli darbelere karşı dayanıklı hale getirebilirsiniz. Ayrıca özel ekran koruyucu ekran kalitesi azaltmaz. Fotoğraf ve videoları aynı kalitede görmeye devam edebilirsiniz. Ekran koruyucu dayanıklı yapısıyla tercih edilen avantajlı bir üründür. Hem sizin hem de telefonunuzun sağlığı açısından güvenle kullanabilirsiniz. Pratik olarak telefonunuza takabilirsiniz. Bir defa işlem yapıldıktan sonra ekran koruyucu tamamen yapışır ve bu sayede sağlam olur. Ekranı silmek için bu amaçla üretilmiş malzemeleri tercih ederek uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Ultra İnce Yapısıyla Estetik Duruş

Ultra ince yapısıyla telefon üzerinde estetik bir duruşu vardır. Ekran koruyucunun ince olması aynı zamanda kullanışlı olmasını da sağlar. Şeffaf görünümü iPhone markasının kalitesini ön plana çıkarır. Ekran koruyucuyu uygulamak için öncelikle telefon ekranınızı silmeniz önerilir. Bu sayede var olan parmak izi ve lekeleri yok etmiş olursunuz. Sonrasında yavaşça bastırarak ekran koruyucuyu yapıştırmanız yeterlidir. Yapıştırma işleminin ardından bezle sildiğinizde hava kabarcıklarının yok olmasını sağlarsınız. Belirtilen şekilde uygulama yapılan ekran koruyucuları uzun ömürlü olarak kullanma şansına sahip olursunuz. Telefonla uyumlu olması sayesinde kameranızı ve tuşları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ekran Koruyucu Türü: Ultra İnce Yapı.
  • Renk: Şeffaf.
  • Kırılmaz Cam.
  • Anti Blue Ray.
  • Uyumlu Olduğu Cihaz: Apple iPhone

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.