Swiss Charger SCA-30008 Gravity Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gravity Telefon Tutucu

Sürüş esnasında dikkat dağınıklığı olmadan cep telefonu kullanımını mümkün kılar. Gravity özelliği, cep telefonunun ağırlığı ile telefonu kilitleyen bir mekanizmayı ifade eder. Bu mekanizma sayesinde ürün, cep telefonlarını yüksek güvenirlik ile tutmayı başarır.

Araç İçi Kullanım Pratikliği

Araç içerisinde bulunan havalandırma menfezine hızlı ve kolay bir şekilde sabitlenir. Sürücü koltuğuna yakın olan havalandırma aralığına ürün yerleştirilir ve böylece sürücünün, yolculuk sırasında cep telefonuna ulaşımı oldukça kolaylaşır. Cep telefonu tutucu, yolculuğun daha güvenli sürdürülmesine yardımcı olan pratik bir çözüm sunar.

Ayarlanabilir Başlık Özelliği

Havalandırma menfezine yerleştirildikten sonra 360 derece dönebilen başlığı sayesinde her yöne kolaylıkla çevrilir. Bu sayede telefon ihtiyaçlara göre yan veya dik şekilde kullanılabilir, böylece çok daha konforlu bir yolculuk sağlanır.

Modern ve Estetik Tasarım

Telefon tutucunun sabitleme paneli, iç kısma geçirilen bir tasarıma sahiptir. Tutucu panel ise siyah renk ile kaplı yumuşak bir yapıdadır, bu sayede cep telefonlarına zarar vermez. Ürünün tasarımı, minimal tasarımı ile araç içerisine modern bir dekor katar.

Konforlu Navigasyon Takibi

Sürücüye yakın olacak şekilde konumlandırılan cep telefonu tutucu, seyir hâlindeyken navigasyon aracılığıyla yol tarifi almayı büyük oranda kolaylaştırır. Eller serbest şekilde navigasyon hizmeti alarak konsantrasyonun bozulmasını önler. Aynı zamanda Swiss Charger gravity telefon tutucu, üstün kaliteye sahip olan materyaller ile imal edilir. Sabitleme ve telefon tutan panel, bu güçlü donanım sayesinde gönül rahatlığıyla telefon kullanımını mümkün kılar.

Genel Özellikler

  • Marka: Swiss Charger
  • Model: SCA-30008
  • Ürün Tipi: Telefon Tutucu
  • Ürün Özelliği: Gravity
  • Kullanım Şekli: Havalandırma Menfezi
  • Başlık Fonksiyonu: 360 Derece Dönebilen Başlık

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.