Sepet 0

Xiaomi Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2753 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kullanışlı ve Güvenli Xiaomi Bebek Arabaları Modelleri

Teknoloji odaklı ürünlerinin yanı sıra Xiaomi markası bebek arabaları ile de kalitesini sürdürmeye devam eder. Xiaomi bebek arabası modelleri incelendiğinde farklı taşıma kapasitelerine sahip ürünler olduğu görülebilir. Çocuğunuzun yaşını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. İşlevsel olacak şekilde tasarlanan ürünler, dışarı çıkarken çocuğunuzu rahatlıkla gezdirmenizi mümkün hale getirir. Ergonomik tutma yeri ve kaliteli tekerlekleri sayesinde dışarıda dolaşırken çocuklarınızı güvende tutabilir, istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Hem yeni doğan hem de büyük bebekler için uygun olan ürünler, farklı yaş gruplarında olan çocuklar için de uygun hale gelir. Çocuklarınızın güvenliğini sağlamanıza yardımcı olan ve dış mekanlarda konfor elde etmenizi sağlayan ürünlere Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilir, istediğiniz özelliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Xiaomi Bebek Arabaları Özellikleri

Xiaomi bebek arabası modelleri sahip olduğu özellikler sayesinde anne babalara birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Xiaomi Mitu katlanabilir bebek arabası gibi modeller ile çocuklarınızı her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Katlanabilecek şekilde özel olarak dizayn edilen bebek arabaları​, dış mekanlarda çocuğunuzu arabanın içinden çıkarttığınızda puseti daha rahat bir şekilde kenara kaldırmanıza yardımcı olur.
 • Ürünleri incelediğinizde genellikle 0 ile 3 yaş arasında değişen farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Uzun kullanım süresi, ürünlerin öne çıkan detayları arasında yer alır.
 • Ürünlerde kullanılan koltuk minderi cilt dostu, antistatik ve antibakteriyel yüksek kaliteli kumaştan üretilir. Arabaların içerisinde yer alan bez, kolay bir şekilde temizlenebilmek için yerinden çıkarılabilir. Böylece oturma yerindeki bezi kolaylıkla makinede yıkayabilir, arabaların daha steril hale gelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Xiaomi Mi bebek arabası modellerinin koltuğu neredeyse tamamen düzleştirilebildiği için çocuklarınızı içinde rahatlıkla uyutabilirsiniz. Özellikle piknik benzeri dış mekanlarda yapılan aktivitelere katıldığınızda arabalar sayesinde çocuklarınızı uyutabileceğiniz ek alanlar elde edebilirsiniz.
 • Katlama mekanizmasına sahip olan modeller, genellikle tek el kullanılarak kısa süre içinde katlanıp açılabilir. Pratikliğiyle öne çıkan ürünler, dışarıdayken arabayı katlamanız gerektiğinde bu işlemi kısa süre içinde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir.
 • Bazı modellerde bağımsız bir süspansiyon sistemine sahip olan dört adet tekerlek yer alır. Böylece zemin pürüzlü olsa bile çocukların etkilenmesinin önüne geçerek daha konforlu bir deneyim elde etmesini sağlar. Ayrıca ön tekerlekler 360 ºC dönebilecek şekilde tasarlandığı için ürünlerin kontrolü de oldukça kolaydır. Arka tekerlekler, tutma yerinde yer alan fren sistemi sayesinde kolaylıkla kilitlenebilir. Özellikle yokuşlu yerlerde fren sistemi kullanıcılarına birçok avantaj sunar.

Turkcell Pasaj’dan Xiaomi bebek arabası fiyatları ve özelliklerini inceleyerek ürünler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilir, aradığınız niteliklere sahip olan modele kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Tasarımıyla Dikkat Çeken Xiaomi Bebek Arabaları Yorumları

Xiaomi bebek arabaları modelleri tasarımıyla kullanıcıları tarafından yüksek puanlar almayı başarır. Xiaomi bebek arabası yorumları incelendiğinde ürünlerin kalitesini rahatlıkla görebilirsiniz. Tasarımıyla dikkat çeken Xiaomi bebek arabaları özellikleri şu şekildedir:

 • Alüminyum benzeri çeşitli malzemelerden üretilen Xiaomi bebek arabaları hafif yapısı sayesinde kullanıcılarına avantajlar sağlar. Yüksek mukavemete sahip alüminyum alaşım, hafifliğinin yanı sıra ürünlere sağlamlık kazandırmasıyla da dikkat çeker. Hafif olduğu için kolaylıkla kontrol edilebilen ürünler, kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alır.
 • Ürünlerin yük taşıyan parçaları yüksek kaliteli çelikten üretilir. Xiaomi, bazı modellerin yapısal parçalarının Belçika ve İsviçre gibi farklı ülkelerden ithal edildiğini belirtir. Kalite standartlarını karşılayacak şekilde özenli bir biçimde bir araya getirilen malzemeler, dayanıklılık söz konusu olduğunda kullanıcılarının güvenini kazanır.
 • Tutma yerleri kaymayan bir malzemeden üretilen Xiaomi bebek arabaları güvenli bir sürüş deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca dikişsiz su geçirmez fermuarlara sahip olan ürünler, arabanın içine su girmesini engeller. Ek olarak özel tasarımı sayesinde ürünlerin içine rüzgar girmesinin önüne geçer. Özellikle soğuk havalarda çocuklarını pusetle gezdiren kullanıcılar, ürünlerin başarılı yalıtımından memnun kalır.
 • Yüksek yapı kalitesine sahip olan Xiaomi bebek arabası modelleri, mukavemeti yüksek malzemelerden üretildiği için anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kalite standartlarını karşılayan tasarımı ve rahat kullanımıyla işlevsel bir bebek arabası arayan kişilerin beğenisini kazanır.

Xiaomi bebek arabası yorumları incelendiğinde ürünlerin kalitesi ve fonksiyonelliği rahatlıkla görülebilir. Turkcell Pasaj’dan Xiaomi bebek arabası fiyat seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı bulabilir, bebeklerinizi dış mekanlarda rahatlıkla dolaştırmaya başlayabilirsiniz.

Xiaomi Bebek Arabaları Ek Özellikleri

Xiaomi bebek arabası modelleri ek özellikleri sayesinde puset arayışında olan kişilerin birçok ihtiyacına yanıt vermeyi başarır. Ürünlerin ek özellikleri şu şekildedir:

 • Bebek arabaları içinde dikkatleri üzerinde toplayan Xiaomi, ürünlerini konfor elementlerini iyileştirecek şekilde özenle dizayn eder. Tentesinin üst tarafında gözetleme penceresi ismi verilen bir alana sahip olan modeller, çocuklarınızı her an rahat bir şekilde görmenizi mümkün hale getirir.
 • Katlandığında dik bir şekilde durabilmesi, ürünleri dışarıdayken yanınızda rahatlıkla taşımanıza imkan tanır. Ayrıca katlandıktan sonra dik durabildiği için evde dilediğiniz yere kolaylıkla saklayabilirsiniz.
 • Birçok farklı noktada emniyet kemeri olduğu için çocu​klarınızı güvenli bir şekilde dolaştırmanızı mümkün kılan Xiaomi bebek arabası modelleri, anne babaların endişelerini giderecek şekilde özenle tasarlanır.
 • Uçak iç kabin uyumuna sahip olan modeller, uçakla yolculuğa çıkacağınız zaman arabayı katladıktan sonra zorlanmadan kabine yerleştirmenize imkan tanır.
 • Xiaomi bebek arabaları modelleri alt tarafında geniş bir sepet alanı içerir. Bu sepete bebek bakım çantalarını yerleştirebilir, ihtiyaç duyduğunuz eşyaları tek bir yerde toplayabilirsiniz.

Ek Xiaomi bebek arabası özellikleri ile ürünleri daha işlevsel bir şekilde kullanabilir, farklı ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Turkcell Pasaj’daki Xiaomi bebek arabaları fiyatları ve fonksiyonlarına göz atarak aklınızdaki modele vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Xiaomi Bebek Arabaları Fiyatları

Ek özelliklerinin yanı sıra Xiaomi bebek arabaları fiyatları ile de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Yapı kalitesi, konfor elementlerini sağlayan koltuk ünitesi, rahat başlık bölümü ve kaliteli tekerlek tasarımıyla öne çıkan ürünler, bebekli ailelerin çoğu ihtiyacına yanıt verir. Ayrıca ön tekerlekleri genellikle büyük olacak şekilde tasarlandığı için zorlu zemin koşullarında da arabayı kolay bir biçimde sürmenize imkan tanır. Xiaomi bebek arabası fiyatları ve özellikleri sayesinde ihtiyacınız olan ürüne kolaylıkla ulaşabilir, çocuklarınızı dışarıda zorlanmadan dolaştırabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Bebek Arabaları ile Uçağa Binilebilir mi?

Xiaomi bebek arabası modelleri incelendiğinde kabine uygun olan modeller olduğu görülebilir. Böylece uçağa binerken bebek arabasını rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kabine uygun tasarlandığı için bebek arabasını bagaj bölümüne göndermenize de gerek kalmaz.

Xiaomi Bebek Arabaları Kaç Yaş için Uygundur?

Xiaomi bebek arabaları modelleri 0 ile 3 yaş arasında olan çocuklar için tasarlanır. Geniş yaş aralığı sayesinde uzun süre kullanabilir, ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Bebek Arabaları Gölgeliği Nasıldır?

Xiaomi bebek arabası modelleri güneş ışınlarını yüksek oranda kesecek şekilde dizayn edilir. Üç parçalı bir tasarıma sahip olan ürünler, farklı açılarda ayarlanabildiği için güneşli havalarda çocuklarınıza istediğiniz gölgeyi sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca esnek kumaştan üretildiği için gölgeliklerin kullanımı oldukça rahattır.

Xiaomi Bebek Arabası Modelleri Hangi Arkalık Ayarlarına Sahiptir?

Ürünleri incelediğinizde genellikle üç farklı yatma pozisyonuna sahip olduğunu görebilirsiniz. Ürünler, tamamen yatırıldığında çocuklarınızın uyuması için konforlu bir alan elde edilmesini sağlar. Dinlenme modu, yatma ile diklik arasında bir pozisyondur.

Daha Fazla