Sepet 0

Britax Romer Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2753 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Güvenilir ve Konforlu Britax Römer Bebek Arabaları

Britax Römer bebek arabası, bebek ve çocuklara rahat seyahat imkanı sağlarken üst düzey güvenlik sunar. Konforlarından ödün vermeden çocuklarını hem dışarda hem araç içinde güvende tutmak isteyen ebeveynler için idealdir. Yüksek manevra kabiliyetine sahip bebek arabası ile süper güvenli bebek araba koltuğunu birleştiren Britax Römer modelleri, yüksek güvenlik bilincine sahip ebeveynler için mükemmel bir seçenek oluşturur. Britax Römer Travel Sistem bebek arabaları, konforlu ve emniyeti birleştiren bebek seyahat sistemi olarak yumuşak bir kumaş dokumaya ve yandan darbe korumasına sahiptir. Aynı zamanda, ebeveynlere kurulum kolaylığı sağlar. Britax Römer travel sistem koltukları, ergonomik tasarımları sayesinde ister bebek arabasında ister otomobilde öne veya arkaya bakacak şekilde yerleştirilebilen modeller içerir. Önceki modellerine göre güncellenen Britax Römer araba koltukları, maksimum yan darbe koruması sağlayan extra desteklere sahiptir. Dönüştürülebilir Britax Römer bebek arabaları, net ve basit kurulum talimatlarına sahip olduğundan ebeveyn açısından kullanıcı dostudur. Bebeğinizin güvende olduğundan her zaman emin olmanızı sağlar. Ayrıca tabanında SafeCell darbe koruması bulunan modelleri, üst düzey güvenlik özelliklerine sahiptir. Bazı Britax Römer modelleri, bebeğinizi korumak için enerji emici çelik bir çerçeve ve tabanla tasarlanır. Üst düzey güvenlik ve rahatlık sunan Britax Römer bebek arabaları modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilir, özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Britax Römer Bebek Arabası Modelleri Özellikleri

Britax Römer bebek arabası modelleri, ebeveynlere kolay dönüş imkanı sağlamak, kimi zaman hızlı hareket etmek amacıyla nispeten bir veya iki ön tekerleklere sahip hafif bebek arabalarıdır. Tek elle katlama mekanizması, her durumda kullanım kolaylığı sunar. Çift katmanlı darbe korumasına sahip araba koltuğu çeşitlerinin birçoğu, Amerika'da LATCH olarak bilinen ISOFIX sabitleme sistemiyle uyumludur. Genel Britax Römer bebek arabası özellikleri şöyle sıralanabilir:

1. Üç veya Dört Tekerlekli Ergonomik Tasarım

Britax Römer puset, üç veya dört tekerlekli olabilir. Klasik tasarımlı dört tekerlekli bebek arabaları modellerinden farklı olarak üç tekerlekli modeller üst seviye manevra kabiliyetine sahiptir. Üç tekerlekli tasarım size çok daha dar bir dönüş yarıçapı sağlar ve ön tekerlek ileriye dönük bir konumda kilitlendiği sürece hafif tempolu yürüyüşlerinize oldukça iyi uyum sağlar. Ayrıca, tekerleklerin boyutu da farklılık gösterebilir. Daha büyük tekerlekler, engebeli zeminde daha yumuşak bir sürüş sağlar.

2. Güneş Korumalı Gölgelik

Britax Römer puset tentesi bebeğinizi güneşten korur. Birçok Britax Römer puset, daha fazla gölgeleme amacıyla UV 50+ korumalı tentelere ve ekstra genişliğe sahiptir. Bazı Britax Römer puset modellerinde tentenin üst kısmında çocuğunuzu gözle kontrol etmenizi sağlayan bir gözetleme penceresi bulunur. Bazıları ise gözetleme penceresi olmasa da UV koruyuculu gölgeliğe sahiptir.

3. Geniş Bebek Arabası Sepeti

Britax Römer bebek arabaları; çocuk bezi, biberon, bardak, atıştırmalıklar ve yedek kıyafet gibi bebek araç & gereçleri ile yürümeye yeni başlayan küçük çocuğunuzun eşyalarını taşımak için koltuğun altında kullanışlı bir depolama alanı yer alır. Bebek arabasındaki bu geniş sepete ek olarak bazı modellerinde ayrıca, değerli veya kişisel eşyalarınız için fermuarlı saklama cepleri bulunur.

4. Ayarlanabilir Yaslanma Pozisyonları

Britax Römer Travel Sistem bebek arabaları, neredeyse sınırsız yaslanma özelliği geliştirme eğilimindedir. Tam anlamıyla sınırsız olmasa da, birçok Britax Römer bebek arabası, bebeğinizin koltuğunu neredeyse veya tamamen düz bir konuma getirmenize imkan verir. Ayrıca, önceden ayarlanmış aşama veya çıkıntılarla herhangi bir eğim derecesine göre ayarlamanız da mümkün olur.

5. Renk Çeşitliliği ve Baskılı Desenler

Britax Römer bebek arabaları koltuk dokuması, sade bir siyahtan sevimli hayvan baskılarına kadar çeşitli renk ve desenlerde bulunabilir. Seçtiğiniz renk, sistemin performansını hiçbir şekilde etkilemediği için bu seçim tamamen kişisel tercihinize bağlıdır. Bununla birlikte, siyah ısıyı daha fazla emeceğinden tamamen siyah bir bebek arabası veya koltuğu bebeğinizin daha sıcak hissetmesini sağlayabilir.

Çok Yönlü Britax Römer Travel Sistem

Britax Römer Travel Sistem, bebeğinizi araba koltuğundan pusete geçişini çok daha kolay hale getirir. Britax Römer Travel Sistem bebek arabası, standart bir bebek arabası ile bir bebek araba koltuğu olmak üzere iki parçadan oluşur. Araba koltuğu, Britax’ın Click & Go konnektörleri kullanılarak pusete takılır. Bu sayede bebeğinizi araba koltuğundan kaldırmadan puseti kullanmaya geçebilirsiniz. Britax Römer Travel Sistem bebek arabası seçerken her bir parçayı bağımsız olarak değerlendirmeniz gerekir. Oto koltuğunun güvenlik özelliklerini, pusetin manevra kabiliyeti ve katlanma kolaylığı gibi pratik özelliklerini birlikte ele almalısınız. Britax seyahat sistemine dahil olan araba koltuğunun güvenlik özelliklerini de incelemeniz önemlidir. Seçtiğiniz modele bağlı olarak, dayanıklılık için çelik çerçeve, yan darbe koruması, şok emici taban ve beş noktalı emniyet kemeri gibi özellikler sunabilir. Bazı modellerinde ayrıca, herhangi bir ileri ivmeyi yavaşlatan ve sarsılmayı önleyen, darbe durumunda aşamalı olarak açılan dikişler de bulunur. Bebeğinizin pusetindeki gölgelik, tamamen su geçirmez olmasa da, yağmurdan bir miktar koruma sağlar. Bazı modeler için Britax Römer Affinity bebek arabası​ yağmurluğu gibi yağışlı havalarda kullanıma uygun aparatlar edinmeniz mümkündür.

Britax Römer Bebek Arabası Yorumları

İster şehir içindeki kısa gezintiler ister şehir dışı uzun seyahatler yapın Britax Römer, bebekli ve çocuklu tüm ailelere uygun araba koltuğu ve puset ürettiği kullanıcı değerlendirmelerinden de anlaşılabilir. Britax Römer bebek arabası yorumları ve değerlendirmeleri arasında önce çıkan unsurlardan biri; koltuğun, bebeğinize daha fazla hareket imkanı sağlamasıdır. Pusetin kolayca katlanamsı ve araba koltuğunun arabadaki tabana rahat yerleşmesi de kulla​​nıcıların beğendiği Britax Römer özelliklerindendir. Bebek araba koltuğu Click and Go sistemi veya bir adaptör ile pusete kolayca oturur. UPF50+ gölgeliği ve dışarıdayken bebeğinizi güvende ve rahat tutan yumuşak bir dolguya sahiptir. Daha büyük çocuklar için sırtı açık bir yükselticiye dönüşebilen araç koltukları da oldukça iyi yorumlar alır. 3 katmanlı yan darbe korumasına sahip 2 aşamalı bir kemer konumlandırma güçlendiricisine sahip bu koltuklar, 10 konumlu ayarlanabilir koltuk başlığı çocuğunuzla birlikte büyüyebilir. Başı, gövdeyi ve leğen kemiğini koruyan derin yan duvarları vardır ve aynı zamanda koltukta uyuma imkanı sunmak için boyun desteği sağlar. Çocukları için uygun fiyatlı, güvenli ve uyarlanabilir koltuk isteyen birçok ebeveyn Britax Römer bebek arabalarını tercih eder. Nefes alabilen, havalandırmalı file kumaşla tasarlanan koltuk kılıflarının temizliği kolaydır. Modern dizaynı sayesinde kolay kullanımlıdır. Britax Römer bebek arabası fiyatları, birçok kaliteli araç koltuğu arasında ortalama bir düzeydedir. Britax Römer en uygun fiyatlı modellerin yanı sıra oldukça pahalı kompleks modeller de sunar.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Britax Römer Bebek Koltuğunu Aracıma Nasıl Sabitleyebilirim?

Seyahat sisteminizin araba koltuğu kısmının arabanıza güvenli şekilde sabitlenmesi önemlidir. Britax Römer araba koltuklarının büyük çoğunluğu, arabanızda sabit tutabileceğiniz bir tabanla tasarlanır. Bu taban sayesinde her seferinde manuel olarak yerine sabitleme yapmanıza gerek kalmaz. Britax Römer’in 1997’de Volkswagen ile birlikte keşfettiği ISOFIX montaj standardı, Avrupa'da araba koltuğu montajı için bir standart haline gelmiştir. ISOFIX montaj sistemi 1 Eylül 2002'den sonra üretilen neredeyse tüm araçlarda olduğu gibi aracınızın uyumlu olduğu varsayılır.

Britax Römer 5 Noktalı Emniyet Sistemi Nasıl Çalışır?

5 noktalı emniyet kemeri, çocuğun bir çarpışma sırasında maruz kaldığı kuvvetleri önemli ölçüde azaltır. Çocuk, emniyet kemeri tarafından yavaşlatıldığında, geniş bir alanda yastıklama gerçekleşir. Ayrıca, omuz ve kalça hareketleri sınırlandırılarak omurgaya daha az baskı uygulanması ve kuvvetlerin vücudun hayati organları içeren kısımlarından uzağa yönlendirilmesi sağlanır. Devrilme, yandan veya önden çarpma durumunda, omuz temas noktaları ve kasık kayışı bu riskleri azaltarak çocuğu, koltuğun güvenli çerçevesi içinde tutar.

Engebeli Zeminde Hangi Türde Tekerlek Kullanmam Uygun Olur?

Seçeceğiniz tekerlek tür seçtiğiniz Britax Römer bebek arabası modeline bağlı olarak değişir. Büyük tekerlekli ve üç tekerlekli bebek arabalarını arazi benzeri engebeli zeminlerde itmek nispeten kolaydır. Ancak, Britax Römer bebek arabaları, her zeminde kullanıma uygun özellikte ve tasarımla üretilir.

Daha Fazla