Sepet 0

Quinny Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2754 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kalitesiyle Dikkat Çeken Quinny Bebek Arabaları Modelleri

Hollandalı bir bebek arabası ve puset aksesuarları üreticisi olan Quinny, yurt içinde ve dışında kalitesiyle isminden sıklıkla söz ettirir. Quinny bebek arabası modelleri, kolay manevra kabiliyeti sunan özel tasarımı ve pratik işlevleri sayesinde modern bir ebeveynin yaşam tarzını yükseltir. Sahip olduğu stil, fonksiyon ve özellikler sayesinde anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilen Quinny bebek arabası modelleri, ebeveynlerin günlük yaşantısını kolaylaştırır. Temel olarak çocuk ürünleri üzerine üretim yapan bir marka olduğu için bebek arabalarına her açıdan yaklaşmayı başaran Quinny, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ürünlerini yapılandırır. Stili fonksiyonellikle bir araya getirmesiyle bebek arabaları söz konusu olduğunda dikkatleri üzerinde toplar. Quinny bebek arabası modelleri sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığı ürüne kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir. Özel olarak aradığınız bir özellik ya da tasarım varsa Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, Quinny bebek arabası fiyatları arasından bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fonksiyonelliğiyle Öne Çıkan Quinny Bebek Arabası Özellikleri

Quinny bebek arabası özellikleri ile kullanıcılarının birçok farklı gereksinimine yanıt verir. Ürünlerin genel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Quinny Moodd bebek arabası modelinde olduğu gibi çoğu ürün 3.5 yaşına kadar uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Böylece ürünleri uzun süre kullanabilir, çocuklarınızın ihtiyaçlarını yıllarca karşılayabilirsiniz.
 • Quinny bebek arabası modelleri büyük saklama sepetiyle kullanıcılarına avantajlar sunar. Arabanın alt bölümünde yer alan sepete çanta ya da bebek malzemelerini rahatlıkla yerleştirebilir, dış mekanlarda ihtiyacınız olabilecek eşyalara her an yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Katlandıktan sonra kompakt hale gelen ürünler, arabalarınızın bagajına rahatlıkla sığdırabileceğiniz boyuta gelir. Böylece aracınızla dışarı çıkarken Quinny bebek arabası modellerini de rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz.
 • Genellikle ön tekerlekleri arka tekerleklere göre birbirine daha yakın olan modeller, zorlu şartlarda rahat bir sürüş deneyimi elde edilmesini sağlar. Kaymalar karşısında dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için Quinny bebek arabaları ile zorlu şartlarda da çocuklarınızı gezdirebilirsiniz.
 • Ayrıca ön tekerlekler arka tekerleklerden biraz daha küçük olacak şekilde tasarlanır. Böylece Quinny bebek arabası modelleri dengeyi korumayı başarır.
 • Özel bir süspansiyon sistemine sahip olan Quinny bebek arabası modelleri, pürüzlü zeminlerden çocukların az miktarda etkilenmesini mümkün hale getirir. Böylece ürünleri sadece asfalt yollarda değil kaldırım taşlarının üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turkcell Pasaj’dan Quinny bebek arabaları fiyatları ve özelliklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten faydalanmaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra seçenekler arasından seçim yapabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Quinny Bebek Arabaları Yorumları

Sahip olduğu özelliklerle Quinny bebek arabaları yorumları ve incelemelerinden olumlu geri dönüşler alarak kalitesini tescillemeyi başarır. Ürünlerin kullanıcılarından olumlu yorumlar alan özellikleri şu şekildedir:

 • Quinny bebek arabası yorumları incelendiğinde üç farklı konumda kullanılabilen bebek koltuğunun dikkatleri üzerinde topladığı görülebilir. Hem oturma hem de yatay pozisyonda kullanılabilen Quinny bebek arabası modelleri, çocuklarınız için ideal pozisyonu bulmanıza yardımcı olur.
 • Tentenin arka tarafında yer alan tuşa basarak üç farklı konum arasından dilediğinizi tercih edebilir, dış mekanlarda çocuklarınıza ev konforunu yaşatabilirsiniz.
 • Ürünlerin bacak desteğinin ayarlanabilir bir yapıda olması da Quinny bebek arabası yorumları ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alır. Çocuğunuzun boyuna ve pozisyonuna göre farklı açılarda ayarlayabileceğiniz bacak desteği sayesinde oturma yerlerini onlar için daha rahat hale getirebilirsiniz.
 • Ürünlerin tentesi de benzer şekilde güneşin konumuna göre ayarlanabilir bir yapıya sahiptir. Üç kademeli tente ayarlaması sayesinde çocuklarınızı güneş ışınlarından koruyabilir, ihtiyaç duydukları gölgeyi elde etmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Quinny bebek arabası modellerinin oturma yerleri de konforlu olacak şekilde tasarlanır. Ürünlerin ön tarafında çocukların düşmesini önlemek için bir emniyet parçası yer alır. Böylece çocuklarınızı güvenle dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Ayrıca dolgulu bir malzemeden üretilen oturma yerleri, çocukların konforunu gözetecek şekilde özenle tasarlanır.
 • İşlevselliğinin yanı sıra ürünler şık detaylarıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hem klasik hem de modern tarzda üretilen Quinny bebek arabası modelleri arasından hoşunuza giden parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Bazı modellerde çift yönlü koltuk ünitesi bulunur. Bu ünite sayesinde çocuğunuzu kendinize dönük bir şekilde de dolaştırabilir, koltuğu sürücü tarafına doğru çevirerek bebeklerinizi her an gözlemleyebilirsiniz.

Quinny bebek arabası fiyat seçeneklerine Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, kullanışlı olduğu kadar şık ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Tasarım detaylarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünler arasından beğendiğiniz modele vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Quinny Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

Kompakt yapısıyla öne çıkan Quinny bebek arabaları modelleri kolay bir şekilde katlanabilmesiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin nasıl katlanıp açılabileceği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilirsiniz.

 • Ürünleri kapatmaya başlamak için ilk olarak tekerleklerden birinin üzerinde yer alan tuşa basmanız gerekir.
 • Tuşa bastıktan sonra ilk olarak arabanın tentesi açıksa onu kapatmalısınız. Ardından oturma yerinin arka tarafında bulunan tuşa basılı tutarak oturma bölümünü öne doğru katlamalısınız.
 • Tutma yerlerinin bağlantı noktasında bulunan tuşlara bastıktan sonra kolu indirebilirsiniz. Sonrasında tekerleklerin bağlantı yerindeki mekanizmayı ortaya doğru kaydırarak ürünü tamamen katlayabilirsiniz.
 • Ürün katlanmış durumdayken aynı işlemleri geriye doğru takip ederek arabayı açabilir, pratik bir şekilde kullanabilir hale getirebilirsiniz.

Quinny bebek arabaları kolay bir şekilde katlanabilmesi ve açılabilmesiyle birçok kişinin beğenisini kazanır. Turkcell Pasaj’dan Quinny bebek arabası fiyatları ve özelliklerini inceleyerek kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ürüne kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Quinny Bebek Arabaları Fiyatları

Tasarımı ve işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Quinny bebek arabaları​, geniş fiyat aralığı sayesinde de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ürünleri incelediğinizde Quinny Hubb bebek arabası​ gibi modellere uygun fiyatlarla ulaşabilir, Turkcell Pasaj’ın avantajlı dünyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Renk, tasarım ya da koltuk ünitesi gibi çeşitli özelliklerle birbirinden ayrılan modeller arasından sizin için uygun olanı bulabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteye erişebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj’dan Quinny bebek arabası fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Quinny Bebek Arabası Modellerinin Kullanımı Nasıldır?

Pratik bir kullanıma sahip olan Quinny bebek arabası modelleri, kolay bir şekilde katlanıp açılabilir. Ayrıca başarılı tekerlek tasarımı sayesinde ürünlerin sürüşü de oldukça rahattır. Başarılı süspansiyon yapısı sayesinde çocukların konforunu artıran ürünler, kaliteli bir bebek arabası arayışında olanlar için iyi bir seçim olur.

Quinny Bebek Arabası Modellerinde Otomatik Kilit Var mıdır?

Quinny bebek arabaları incelendiğinde tutma yerlerinin üst tarafında otomatik kilit özelliği olduğu görülebilir. Kilit düğmesine bastıktan sonra tekerlekler kilitlendiği için araba hareket etmeden durur. Böylece yokuş gibi yerlerde durmanız gerektiğinde arabanın hakimiyetini daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Quinny Bebek Arabalarında Nasıl Bir Emniyet Kemeri Bulunur?

Quinny bebek arabası modelleri incelendiğinde genellikle 5 noktalı emniyet kemerleri olduğu görülebilir. Basit bir şekilde çocuklara takılabilen emniyet kemeri, arabanın güvenliğini artırır. Ön tarafında yer alan toka kolay bir şekilde takılıp çıkarılabildiği için ürünlerdeki emniyet kemeri anne babalar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Quinny Bebek Arabası Modellerinde Oturma Yerleri Kaç Kademelidir?

Quinny bebek arabaları genellikle üç farklı oturma kademesine sahiptir. Böylece çocuğunuzu yatırabilir, dik bir konumda oturtabilir ya da iki kademenin arasında eğimli bir şekilde oturmasını sağlayabilirsiniz. Üç kademeli sistemi sayesinde herkesin istediği oturma ayarını yapmasına imkan tanıyan ürünler, çocuklarınızı dış mekanlarda rahat ettirmenizi mümkün kılar.

Daha Fazla