Sepet 0

Kraft Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2752 Ürün)
Sırala
Temizle

Farklı Tasarımları ile Kraft Bebek Arabaları

Kraft bebek arabaları konforlu yapıları, kolay sürülebilir ve katlanabilir özellikleri ile ön plana çıkar. Bebek arabası ve pusetlerin kolay taşınabilmesi ve katlanabilmesi zamandan tasarruf edebilmeyi sağlarken aynı zamanda yer tasarruf yapmayı da mümkün kılar. Bu sayede rahatlıkla toplu taşımalarda kullanılabilir. Çocukların yolculuk boyunca rahat etmesi için ideal ürünlerdir. Ergonomik ve ortopedik tasarımları sayesinde bebeklerin omurga sağlığını korur. Teknik tasarımı sayesinde yolculuk esnasında kapanma gibi olumsuz sonuç doğurabilecek olayların önüne geçer. Kaliteli materyalleri ve dayanıklı yapısı sayesinde darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Fren sistemi sayesinde bebek arabasını kontrol edebilme imkanı tanır. Böylelikle sürüş esnasında dilediğiniz hızda sürebilirsiniz. 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde manevra hareketleri yapabilir ve rahatlıkla döndürebilirsiniz. Kolaylık ve pratiklik sağlamak üzerine tasarlanan bu ürünler, ebeveynlerin hayatını konforlu hale getirir. Hafif yapıda olduğu için rahatlıkla taşınabilir ve hareket ettirilebilir. Çocukların cildine uygun kumaşlar kullanılarak üretilir. Terletmeyen, yıkanabilen ve nefes alan kumaşlar tercih edilir. Çocuk arabasında en büyük rahatlığı sunan bir diğer özellik ise sepet tasarımı olmasıdır. Sepetli modeller eşyaların daha kolay taşınabilmesi için ideal ürünlerdir. Sepet bölümüne lazım olabilecek su, mendil, bez gibi ürünleri koyabilir ve lazım olduğunda pratik bir şekilde alabilirsiniz. Tek tuşlu fren sistemi sayesinde bebeğinize maksimum koruma sağlar. Kraft bebek arabaları kusursuz teknik donanımı ve yüksek performansıyla bir bebek arabasından fazlasını hissettirir. Ekonomik ve fonksiyonel özellikli modellere Kraft kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız modelin kullanım kılavuzunu inceleyerek ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzersiz Kraft Bebek Arabası Modelleri

Kraft, çeşitli modelleri ile kaliteyi hayatınıza getirir. Çocukların sağlığına uygun olarak tasarladığı modelleri sayesinde ebeveynlerin tercihi olmayı başarır. Puset ve bebek arabası olarak kullanılabilen fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeker. Yüksek performansı ve yeterli teknik donanımıyla ön plana çıkan Kraft bebek arabası modelleri şu şekildedir:

  • Kraft Mila Travel, krom kaplamalı şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Krom kaplamalı özelliği ürünün dayanıklılığı ve sağlamlığını artırır. 22 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 2 yönlü kullanılabilme özelliği ile her zaman çocuğunuzu görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Geniş alt sepet ve armor ana kucağı sayesinde travel sistem özelliğine sahiptir.
  • Kraft Time G model, kompakt tasarımıyla öne çıkar. Yenidoğan bebeklerin de kullanabileceği bu model, kompakt tasarımıyla yer tasarrufu yapabilmeyi mümkün kılar. Üç pozisyona kadar ayarlanabilen koltuk seviyesi sayesinde bebeğinizi dilerseniz yatırabilirsiniz. Ayarlanabilir ve fermuarlı tensesi sayesinde bebeğinizi dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz.
  • Kraft Pair ikiz bebek arabası modeli, ikiz çocuğu olan ebeveynler için kolaylık sağlar. İki arabanın birleşiminden oluşan bu model, konforlu bir sürüş sağlar. Çıkarılabilir ön barı sayesinde bebeğinizi rahatlıkla koyabilirsiniz.
  • Kraft Extreme Travel Sistem bebek arabası​ alüminyum kaplamaya sahiptir. Geniş iç hacmi sayesinde bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Aynı zamanda ekstra dolgulu kumaşıyla bebeğinizin sırtını destekler. Armor ana kucağı ile travel sistem özelliğini ön plana çıkarır. Sapında bulunan özel klipsler sayesinde çanta asılabilir. 360 derece dönen tekerlekleriyle sürüş konforunu artırır.
  • Kraft Q77 bebek arabası, katlandığı zaman özel taşıma çantasına sahiptir. Geniş file sepeti sayesinde bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını taşıyabilirsiniz. Deri tutma sapı uzun süre kullanımlarda elin zarar görmesini engeller. Tek tuşlu fren sistemi ise istediğiniz zaman arabayı durdurabilmenize olanak tanır.

Kraft Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

Kraft bebek arabalarının katlama şekilleri modelden modele farklılık gösterir. Genel olarak sol tarafta yer alan emniyet kemeri kaldırılır ve daha sonra katlama tuşuna basılır. Bebek arabası ileri doğru itilerek katlanmış hale getirilir. Uzanan ayak tepsisinin konumuna ya da koltuk şekline dikkat edilerek katlama işlemi yapılır.

Kraft Bebek Arabası Nasıl Açılır?

Kraft bebek arabaları kolay açılabilen ve katlanabilen yapılarıyla ebeveynlerin dikkatini çeker. Kraft bebek arabasını açmak için şase itme sapından tutulur ve yukarı doğru çekilir. ‘’Klik’’ sesi duyulunca araba tamamen açılır ve kullanılır hale gelir.

Kraft Bebek Arabaları Yorumları

Kraft bebek arabası modelleri farklı tasarımları ve özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Geniş ürün gamı sunarak her ebeveynin ihtiyacını karşılar. Doğum anından itibaren kullanılabilen modelleri sayesinde bebeğin vücut gelişimini destekler. Ekstra dolgulu kumaşları, silinebilir yapıları, terletmeyen ve nefes alan kumaşları sayesinde bebeğinize konforlu hissettirir. Kraft bebek arabaları, özellikle yaz aylarında nefes alan kumaşı sayesinde bebeğinizin cildini korur. Tente özellikli modelleri sayesinde ise kötü hava koşullarında dahi bebeğinizi gezdirebilme imkanı tanır. Ayarlanabilir tentesi sayesinde yağmurdan ya da güneş ışığından bebeğinizi koruyabilirsiniz. Uzatılabilen ayak tepsisisi, tente arasındaki pencere, tentenin arkasında yer alan fermuarlı göz gibi ince detayları ile bebeğinizin ve sizin konforunuzu artırır. Kraft bebek arabaları yorumları kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi verir. Yapılan yorumlar yeni Kraft bebek arabası alacak kişiler için önemlidir. Tekerlek tasarımı, sürüş konforu, kumaş kalitesi, ürün dayanıklılığı gibi çeşitli özellikler hakkında bilgi sahibi olabilir. Kraft bebek arabaları yorumları ışığında kararınızı vererek ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

Modern Tasarımları ile Kraft Bebek Arabası Fiyatları

Anne babalar çocukları için en uygun bebek arabasını tercih etmek ister. Kraft kalitesi ile tasarlanan modeller, dayanıklı materyalleri sayesinde güvenliği ön plana koyar. Gün içerisinde rahat seyahat edebilmek için Kraft bebek arabaları oldukça idealdir. Yenidoğandan 6 yaşına kadar birçok çocuk kullanabilir. Kraft bebek arabaları el örme itme sapı, sepeti, alüminyum ya da krom kaplama gibi özellikler sürüş kolaylığı sağlarken konforu da beraberinde getirir. Yeterli teknik donanımı sayesinde kullanırken herhangi bir problemin çıkmasını önler. Kolay kapanabilir yapısı, ürünlerin tercih edilirliğini artırır. 2 yönlü kullanılabilen modeller, ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Çocuğunuzu seyahat boyunca kontrol edebilmek için ideal modellerdir. Bilyeli teker tasarımları sayesinde ekstra efora ihtiyaç duymadan hareket ettirebilirsiniz. Tentesi sayesinde dış ortamlarda maksimum koruma sağlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan Kraft bebek arabası fiyatları modeller arasında değişiklik gösterir. Siz de bebeğiniz için güvenilir, kolay sürülebilen, kullanışlı ve konforlu bir araba modeli arıyorsanız, Kraft bebek arabası modellerine göz atabilirsiniz. Uygun fiyata avantajlı alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Kraft bebek arabası modelleri nasıl temizlenir?

Kraft bebek arabaları genellikle silinebilir kumaşlardan tasarlanır. Bebeğinizin hijyenik bir ortamda seyahat edebilmesi için ıslak bez kullanarak arabanın minderlerini temizleyebilirsiniz.

Kraft çift yönlü bebek arabalarında yön değişikliği nasıl yapılır?

Kraft çift yönlü bebek arabaları küçük yaştaki bebeklerin güvenliğini artırmak ve anneyi görmesini sağlamak için ideal ürünlerdir. Yön değişikliği yapmak için tutma kısmında yer alan klipsleri aşağı doğru itmek ve kolu ters yöne doğru hareket ettirmek yeterli olur. Saniyeler içerisinde yön değişikliği yaparak kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kraft bebek arabasında koltuk ayarı nasıl yapılır?

Kraft bebek arabalarında koltuğun sırt kısmında ayarlama kolu bulunur. 3 ya da 4 farklı oturma pozisyonu sunar. Oturma pozisyonunu ayarlamak için sırt kısmındaki kolu çekerek hareket ettirmeniz yeterli olur.

Daha Fazla