Sepet 0

Sevi Bebe Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2752 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Daha Rahat Gezinti için Sevi Bebe Bebek Arabaları

Güvenli, ergonomik ve konforlu bir bebek arabası pek çok ebeveynin hayalidir. Sağladığı konfor ve güvence bir yana, çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker. Örneğin sadece bebeği değil, ona ait eşyaların da taşınabileceği arabalar pek çok ebeveynin gözdesi halindedir. Gezintilerde, alışverişlerde veya herhangi bir dış mekan aktivitesinde anne ve babaların en büyük destekçisi olur. Hem işlevsel hem de konforlu kullanım olanağı ile birlikte bebekler için güvenli seyahat imkanı sunar. Güçlü ve sağlam yapısıyla da dikkat çeken bebek arabaları uzun süreli kullanımıyla da ayrıca beğeni toplar. Fakat bebek arabasının kendisi kadar aksesuarları da sağladığı rahatlıkla ön plana çıkar. Dayanıklı ve kullanışlı bebek arabası aksesuarları tasarlayarak ebeveynlerden tam not olan Sevi Bebe, Turkcell Pasaj’da ürünlerini kullanıcılara sunar. Sevi Bebe bebek arabası aksesuarları ile bebeğiniz konforun yeni bir boyutu ile tanışabilir. Siz de Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile rahat, kaliteli ve kullanışlı bebek arabası aksesuarlarına sahip olabilirsiniz.

Üst Düzey Konfor Sağlayan Sevi Bebe Bebek Arabaları Modelleri

Bebeklerin ihtiyaç duyduğu konforu elde etmesine yardımcı olan Sevi Bebe bebek arabaları modelleri farklı tasarımları ile her zevke hitap eder. Anne ve babaların en büyük yardımcı olan bebek arabaları, çeşitli aksesuarlar ile birleşerek ayrıca avantaj sağlar. Bu modellerden biri de bebekler için koruyucu kalkan görevi gören Sevi Bebe pano baskılı muslin bebek arabası örtüsüdür. Sevi Bebe pano baskılı muslin bebek arabası örtüsü çok fazla ilgi gören Sevi Bebe bebek arabaları modelleri arasında yer alır. Bu bebek örtüsü bebekleri güneşten, yağmurdan, sıcaktan veya soğuktan koruyan bir yardımcı araçtır. Bebek arabaların üzerine geçirilir ve tamamen sarması sağlanır. Böylece rüzgarın dahi girmesini önlemeye yardımcı olur. Hava durumundan etkilenmeden bebeklerin gezdirilmesi imkan tanır. Özellikle gezi sırasında bebekler dış ortamdan etkilenmeden rahatını bozmadan uyuyabilir. Bu sebeple bebek arabaları için oldukça gerekli olan Sevi Bebe pano baskılı muslin bebek arabası örtüsü, her yönüyle anne ve babalara pratik kullanım sağlar. Gerekli durumlarda kaldırılarak bebekle temas kurulabilir.

Avantajlı Kullanımı ile Sevi Bebe Bebek Arabaları Modellerinin Özellikleri

Sevi Bebe bebek arabası aksesuar modelleri, sahip oldukları özellikler doğrultusunda anne ve babalara büyük avantajlar sunar. Aksesuar kullanımıyla beraber bebeklerin daha rahat ettiği gözlemlenebilir. Koruyucu özelliğe sahip olmakla birlikte bebeklere gerektiğinde kolaylıkla ulaşabilecek kadar da pratiktir. Konfor ve kaliteyi bir arada sunan Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarlarının ön plana çıkan özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • %100 Pamuk kumaştan üretilir. Bu sayede bebekler için yumuşak bir deneyim sunar. Bu yüzden ciltte herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon oluşturma olasılığı da çok düşüktür.
  • Kumaş özellikleri sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında sıcak havayı dışarı verirken kışın sıcağı içeri hapseder. Böylece yaz aylarında bebeklerin aşırı ısınmasını da önler. Bu sayede yazın terletmez, kışın da üşütmez.
  • Nemi iyi emer. Bebeklerin nefes alışverişinden oluşan havayı dışarı atmaya yardımcı olur. Böylece terleme olasılığını en aza indirir.
  • Su emici özelliği sayesinde, havanın yağmurlu olduğu günlerde bebek arabasının üzerine örtülerek daha rahat bir gezinti yapmaya imkan tanır.
  • Kolaylıkla çıkarılıp takılması için plastik halkaları ön plana çıkar. Bu da anne ve babaların seyahat sırasında işini kolaylaştırır.
  • Bebeklerin tarzına hitap eden renk ve desenlere sahiptir. Bu sayede ilerleyen yaşlarda bebeklerin vazgeçilmez parçası haline gelebilir.
  • Esnek bir yapıya sahip değildir. Kolaylıkla esnemez. Bu sayede bebek arabası üzerinde sarkmaz veya deforme olmaz.
  • Yıkanmaya karşı dayanıklıdır. Rengi canlılığını koruduğu için uzun süre kullanılabilir. Hatta bebeklerle birlikte büyüyebilir. Bebeklerin gelişiminde iyi bir eşlikçi olabilir.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Fiyatları

Sevi Bebe bebek arabası fiyatları oldukça uygun aralı​klarla sunulur. Ürünü satın alırken Turkcell Pasaj’ın uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. Ürünün kalitesi, sunduğu konfor ve pratik kullanımı ön planda tutulduğunda ne kadar bütçe dostu fiyatlarla sunulduğu dikkat çeker. Ürünler sadece bebekleri korumakla kalmaz, aynı zamanda içerinin hava almasını sağlayarak dışarıyla teması kolaylaştırır. Dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım sağlayarak bütçenizi korur. Anne, baba ve bebeklere pek çok alanda avantaj sağlayan Sevi Bebe ürünleri uygun fiyat aralıkları ile Turkcell Pasaj’da yer alır. Bebek Araç & Gereçleri​ kategorisinin en gözde ürünlerinden biri olan bebek arabası aksesuarları için ürünleri geniş kapsamlı olarak inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu bir mağazada uygun fiyat avantajıyla alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Aksesuarlar, bebek arabalarının konforunu arttırmak için belli bölümlere yerleştirilerek kullanılır. Kullanımıyla birlikte bebeklerin daha rahat etmesini sağlarlar. Örneğin minderler bebeklerin altına yerleştirilerek daha yumuşak bir taban sunarken, araba örtüleri de dış etkenlere karşı koruyuculuk sağlar. Işık, sinek veya yağmur gibi pek çok etkene karşı bebek örtüleri ile önlem alınabilir.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarları Hangi Yaş Grubu için Uygun?

Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarları, 0-4 yaş arası grubu için uygundur. Bebek arabaları 5 yaşına kadar kullanılabilir fakat bebekler büyüdükçe aksesuarların kullanımı azalabilir. Ayrıca bebekler yürümeye başladıkça bebek arabalarına olan ihtiyaçları da azalır. Fakat dış mekan gezilerinde çabuk yorulacakları için her an bebek arabasına ihtiyaç duyabilirler. Bu yüzden 0-4 yaş arasındaki bebeklerin aksesuarlara daha fazla ihtiyacı vardır.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarları Çocukları Alerji Yapar mı?

Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarları %100 pamuk kumaş olduğu için ciltte herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon oluşturma olasılığı oldukça düşüktür. Hem doğal hem de sürdürülebilir bir kumaş olduğu için bebek ürünlerinde pamuğa öncelik verilir. Bebeğinin sağlığını da düşünen ebeveynler bu hususta malzemesi pamuk kumaş olan ürünlere yönelebilirler.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarları Hangi Havalarda Kullanılmalı?

Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarları her mevsim kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Her mevsime uyum sağlayan kumaş özellikleri ile ön plana çıkan ürünler, ebeveynler için de pratik kullanım avantajı sağlar. Yazları sıcağın bunaltmasını veya kış aylarında soğuğun içeri girmesini önlemeye yardımcı olan bebek arabası örtüleri bu yüzden oldukça dikkat çekicidir. Bu yüzden Sevi Bebe ürünleri ile hava şartlarına bağlı oluşabilecek cilt tahrişleri de engellenebilir.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarlarının Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarları tercihe göre makinede veya elde yıkama ile temizlenebilir. Kolay leke tutmayan ve kırışmayan ürünler bakımı yapmak da oldukça kolaydır. Düşük dereceli makinede yıkayacağınız ürünü kurutma makinesi yerine asarak kurutmanız önerilir. Ayrıca ürünü aşındırıcak deterjan çeşitlerinden de kaçınmakta yarar vardır.

Sevi Bebe Bebek Arabaları Aksesuarları Ütülenebilir mi?

Sevi Bebe bebek arabaları aksesuarlarının ütülenmesi konusunda herhangi bir sakınca yoktur. Fakat ütünün derecesinin düşük olmasında yarar vardır. Çünkü yüksek dereceli ütüler ürünleri yakabilir ve hasar oluşturabilir. Ayrıca ürünlerin kumaşı sık kırışan ve ütü gerektiren bir yapıya sahip değildir. Bu yüzden sık aralıklarla ütülemeye gerek yoktur.

Daha Fazla