Xiaomi Mitu Katlanabilir Bebek Arabası

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Taşınabilir Hafif Tasarım

Alüminyum alaşımlı genel çerçevesiyle hafif bir yapıya sahip olan Xiaomi Mitu katlanabilir bebek arabası kolaylıkla taşınabilir. Modelin destek parçalarında kullanılan yüksek kaliteli karbon çeliği ve dönen millerde kullanılan pirinç materyali, zarif ve dayanıklı bir yüzeyi garanti eder.


Tek Elle Kullanım

Bebek arabasının katlama ve açma işlemi tek elle yapılabilir. Modelin genel yapısının seçkin tasarımı katlama ve açma işlemlerinde basitlik ve rahatlığı sürdürülebilir kılar.

Her Yerde Yanınızda

Xiaomi Mitu katlanabilir bebek arabası, katlandıktan sonra küçük bir kasa boyutunu alır. Ürün, taşımayı kolaylaştıran tekli omuz askısı ile donatılır.

Çok Pozisyonlu Yatar Koltuk

Modelin PP malzemeden tasarlanan sırtlığı bebeğinize konforlu bir uyku alanı sunmak için kolaylıkla ayarlanabilir. Ürün, konforlu bir oturma alanı sunar.

Çıkarılabilir ve Yıkanabilir Tasarım

A sınıfı standartları karşılayan cilt dostu bir antibakteriyel koltuk, Staphylococcus aureus bakterilerinin %99'dan fazlasını etkili şekilde engelleyebilir. Nefes alabilen kumaş yapısı, özel antistatik işlemden geçer ve yumuşak ve rahat yapısıyla bebeğinizin konforunu destekler.

UPF 50+ Gölgelik

Ayarlanabilir üç parçalı tasarıma sahip olan büyük gölgelik, mükemmel esneme için dört taraflı esnek kumaş ve PU filmden imal edilir. Gölgelik, UV ışınlarının %95’inden fazlasını bebeğinizi etkili şekilde korumak için izole eder.

Darbeye Dayanıklı Bağımsız Tekerler

Üründe EVA tekerleklerden daha yüksek aşınma direncine sahip olan PU bağımsız köpük tekerlek tasarımından faydalanılır. Modelin tekerlekleri hareket halinde iken zeminden kaynaklanan titremeyi ve dolayısıyla sallanmayı engeller.

8 Mil Yatağı ile 360° Dönebilen Tekerlekler

Çift mil sistemine sahip olan ön ve arka tekerlekler 360° dönebilir. Çift fren sistemi ve beş noktalı emniyet kemeriyle bebeğinizin güvenliğini garanti altına alan model, kullanıcı deneyimini hem siz hem de bebeğiniz için üst seviyeye çıkarır.

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
3 kere puanlandı