Sepet 0

Baby2Go Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2752 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Konforlu Kullanımları ile Baby2Go Bebek Arabaları

Bebek arabası, çocuklar için konforlu ebeveynler için kullanışlı ürünlerdir. Baby2Go, bebek araba modelleri ile pratik kullanım sunan çeşitlere sahip. Bebek arabaları rahat kullanım sunmasına ek olarak güvenli yolculuk yapmaya imkan veren bebek araç & gereçleri arasında yer alır. Anne ve babalar için çocuklarının mutlu ve huzurlu an yaşamasının dışında güvenle hareket etmesi de önemlidir. Bu durum özellikle bebeklerin dışarıda zaman geçirirken hem ebeveynlere hem bebeklere kolaylık ve konfor sağlaması adına önemlidir.

Baby2Go anne bebek eşyaları tasarımları ile ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu tüm ayrıntılara dikkat eder. Baby2Go bebek arabaları, bebeklikten çocukluğa geçiş dönemine kadar rahatlıkla kullanılabilir. Bu sebeple daha uzun vadede kullanışlı ürünler tasarlamaya ve daha uzun süre kullanımda dahi dayanıklılığı gösterecek materyaller kullanmaya özen gösterilir. Kullanımlarının yanı sıra, renk ve modelleri ile de şık ve modern görüntüye sahip olmaları da tasarım adımında dikkat edilen ayrıntılardır.

Baby2Go Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

Baby2Go bebek arabası modelleri, pek çok ek özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sunarken farklı açılardan kullanıma da imkan verir. Ergonomik yapıda olmaları başta olmakla birlikte Baby2Go bebek arabaları travel sistem tasarımlı alternatiflere de sahiptir. Baby2go Venüs Travel sistem bebek arabası gibi pek çok özelliği içinde barındıran modeller, ebeveynlerin istediği güvenliği sağlar nitelikte.

Yağmurlu günlerde dışarıda zaman geçirirken en büyük yardımcı tente özelliğine sahip bebek arabalarıdır. Bu özellik aynı zamanda bebekler için rüzgar esintilerine karşı da doğal bir koruma sağlar. Kış soğuklarından ayak örtüsü ile bebeklerin korunması sağlanabilmesi adına Baby2Go bebek arabası modellerinde ayak örtüsü detayına yer verilir. Ayrıca Baby2Go bebek arabası modellerinde yer alan oyuncak sepeti detayı da gerekli olabilecek pek çok eşyayı tek seferde taşımaya imkan verir.

Baby2Go bebek arabalarının en önemli özelliği ise 5 nokta emniyet kemerine sahip olmasıdır. Bu bebeklerin yüksek güvenlikli yolculuk yapmasına büyük avantaj sunar. Bebeklerin çocukluğa geçiş yaptığı döneme kadar kullanılabilir olması sayesinde bebek arabaları her koşulda kullanım imkanı veren kurtarıcı eşyalardan birisidir. Baby2Go bebek arabası modellerinde sarsılmalara karşı bebeğin sabit kalmasına olanak sağlayacak tasarımlara yer verilir.

Baby2Go Bebek Arabası Nasıl Katlanır?

360 derece dönebilen tekerleklerinden kolay hakimiyet sağlamasına kadar pek çok kolaylığa sahip olan Baby2Go bebek arabaları ilgi gören anne-bebek eşyaları arasında yer alır. Baby2Go bebek arabası çeşitleri ilk doğumdan itibaren 15 kiloya kadar kullanım imkanı sunar. Ayrıca, modellerin sahip olduğu katlanma özelliği sayesinde rahatlıkla taşınabilir ve araçların bagajlarında taşımaya da uygundur.

Bebek arabası kullananlar için önemli olan ayrıntılardan birisi de; Baby2Go bebek arabası katlama adımının nasıl olduğudur. Baby2Go bebek arabası kapatma işlemi için yapılması gereken adımlar şu şekilde:

 • İlk adım; çıkarılabilir formda olan bebeğin konulduğu puset alanı çıkarılır. Ufak bir dokunuşla ünitenin yan kısımlarında bulunan düğmelere aynı anda basmak ve üniteyi yerinden çıkarmak mümkün.
 • İkinci adım olarak; modelin tutma kısmında bulunan düğmeleri kullanmak yeterlidir. Bu adımda ilk önce tutma kısmındaki düğme çekilir ve mekanizma aşağı doğru eğik pozisyona getirilir.
 • Ve son olarak; eğik durumdaki tutma kısmının iç tarafında bulunan düğmeye basarak mekanizma tamamen katlanır pozisyona getirilir.

 • Bu şekilde üç adımda Baby2Go bebek arabası taşıma formuna geçer. Böylece alan olarak daha ufak yer kaplar ve araçların bagaj kısmına kolaylıkla yerleştirilebilir. Aynı zamanda duruma göre ön tekerlekler de çıkarılabilir. Bunun için tekerlek mekanizmasının üst kısımlarında bulunan düğmelerden yardım almak yeterli olur. Bu sayede rahatlıkla katlama adımını tamamlamak mümkün.

  Baby2Go Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Baby2Go, çeşitli bebek arabası tasarımları ile dikkat çeker. Renkleri, tasarımları, ebatları ve özel fonksiyonları ile farklı alternatiflerden olan Baby2Go bebek arabası modelleri seçim esnasında seçenekler sunar. Özellikle farklı alternatiflerinin olması karar aşamasında kafa karıştırabilir. Söz konusu bebeklerin konforu olması sebebi ile ebeveynler doğru ürünü tercih etmek için her detayı dikkatle inceler. Bu adımda doğru modele ulaşmak ve seçenekleri iyi değerlendirmek adına bazı önemli noktalar bulunur. Baby2Go bebek arabası seçiminde dikkat edilecek başlıca noktalar şu şekilde:

  • Çok fazla ağır olmaması, hafif olması. Bebekler çok hızlı gelişim gösterdiğinden başlangıçta aracı kullanmak çok fazla kolay olurken ileriki süreçlerde ağırlık arttıkça hareket etmek zor olabilir.
  • Denge sağlayabilmesi bir diğer önemli nokta. Özellikle sürüş esnasında dengeyi sağlayabilmesi büyük kolaylık sunar.
  • Manevralarda kolay kullanılabilmesi de önemlidir. Kalabalık alanlarda ya da dar kaldırımlarda kullanarak kolay sürüş imkanı sunması adına bu ayrıntıa sahip olması önemlidir.
  • Tutma kolaylığı sağlaması da kullanım esnasında dikkat edilen detaylardır. Özellikle bebeğin ağırlığı zamanla arttığında tutma kolaylığı arabayı hareket ettirmede önemli olur.
  • Katlanabilir forma sahip olması da ekstra avantaj oluşturur. Araba bagajında taşımaya uygun modeller öncelikli tercihler olur.
  • Kaliteli materyallerden tasarlanması.
  • Oyuncak sepeti gibi ek özelliklere sahip olması da eşyaları taşımakta büyük kolaylık sunar.

  Baby2Go Bebek Arabası Fiyatları

  Baby2Go bebek arabası modelleri farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Bu fiyat aralığı üzerinde; modeli, materyalleri, ek özellikleri, dayanıklılığı belirleyici faktörler olur. Özellikle sayı olarak daha fazla niteliğe sahip olanların fiyatları diğerlerine göre değişkenlik gösterir. Örnek olarak; güneş geçirmeyen kumaş yapısı ile tasarlanan modeller diğerlerine oranla farklı fiyatlara sahiptir. Aynı şekilde hava alan ve su tutmayan kumaş özellikleri de fiyatlandırmada etkili olur

  Baby2Go bebek arabası fiyatları, kullanıcılar için merak edilen ayrıntılar arasında yer alır. Özellikle uzun vadede kullanım imkanı sunmasına yönelik bir ürün arayışında olanlar için dayanıklı özelliklere sahip olan Baby2Go bebek arabası modelleri en sık tercih edilenler arasında yer alır. Uygun fiyatlı Baby2go bebek arabası modelleri için Turkcell Pasaj üzerinden çeşitleri incelemek mümkün. Bu sayede Baby2Go bebek arabası yorumları yapan kullanıcı görüşlerini de inceleme imkanı elde edilebilir. Baby2Go bebek arabası ve tüm bebek arabaları​ tek adres üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulur.

  Daha Fazla

  Sıkça Sorulan Sorular

  Baby2Go Kullanımı Kolay mı?

  Baby2Go bebek arabası modelleri, 360 derece dönen ön tekerlekleri sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilir özelliğe sahiptir. Bu özellik kolaylıkla manevra yapmaya da avantaj oluşturur.

  Baby2Go Bebek Arabası Çocuklar için Güvenli mi?

  Baby2Go bebek arabalarında 5 korumalı emniyet kemerine sahiptir. Böylece her koşulda bebekler için yüksek koruma sağlar. 5 emniyet koruması, bebeklerin hareket esnasında arabadan kaymasını engeller.

  Baby2Go Bebek Arabası Hangi Hava Koşulları için Uygun?

  Baby2Go bebek arabaları sahip olduğu kumaş yapısı ile yaz ve kış için uygun ürünlerdir. Güneş ışınlarından koruma sağlarken, modellerde kullanılan tente detayı ile yağmur, kar gibi soğuk havalarda da bebekler için doğal koruma oluşturur.

  Baby2Go Bebek Arabası Modelleri Yenidoğan Bebeklere Uygun mu?

  Evet uygundur. Özellikle puset kısmının tasarımda sırt dayanağı olarak ped kullanılır. Ve bu pedler sayesinde bebeğin omurgası desteklenir iken aynı zamanda daha sonraki süreçlerde uzun süreli kullanıma da imkan verir.

  Daha Fazla