Sepet 0

Cicciobello Bebek Arabaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Anne-Bebek-Oyuncak (2752 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Renkli Tasarımları ile Cicciobello Bebek Arabaları

Cicciobello bebek arabaları, bebek figürlü oyuncaklara yeni bir soluk getirir. Sevimli bebek oyuncakları ile ilgi gören Cicciobello, bebek arabası çeşitleri ile de oyun saatlerini daha keyifli hale getirir. Cicciobello oyuncak bebek çeşitleri arasında en çok beğeni toplayanlar bakım zamanı, yemek seti, gezme vakti, ev oyun seti gibi konseptlerle tasarlanır. Cicciobello’yu da özel yapan bu konseptlerdir. Bu sayede her çocuk için özel oyun setlerine kavuşmak mümkün olur. Anne-Bebek oyuncak çeşitleri arasında en çok tercih edilenler çocuklarda ilgi uyandıracak etkiye sahip olanlardır. Cicciobello tüm özel tasarımları ile bunu başaran markalar arasında yer alır.

Cicciobello, özel bebek koleksiyonları ile çocukların ilgisini çekmeye devam eden modellerine bebek arabası ile yenilik getirir. Cicciobello bebek arabaları ile çocuklar mutlu olurken ebeveynler de huzurlu olur. Bunun en önemli sebebi Cicciobello oyuncakların güvenilirliğidir. Kaliteli ve güvenilir materyallerden tasarlanan Cicciobello bebek arabası çeşitleri sayesinde çocuklar için oyun saatleri daha verimli geçer. Bebek ve arabasının yer aldığı özel paket içeriğine sahip olan oyuncak 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Özellikle oyun dönemine yeni adım atmış çocuklar için Cicciobello bebek arabası hem eğlenceli hem de el becerilerini güçlendirici etkiye sahiptir.

Cicciobello Bebek Arabası Çeşitleri

Cicciobello bebek arabaları modelleri çocuklar için en iyi oyun deneyimini yaşayacak alternatif oyuncaklardan birisidir. Özellikle 3-5 yaş aralığı çocuklar için oyuncak seçiminde hassasiyet ister. El ve koordinasyon gelişimi açısından bu dönemde çocukların oyun esnasında kullandığı oyuncaklar fazlasıyla etkili olur. Oyuncaklarla oynamaya başladığı anda el becerilerini güçlendirecek ve aynı anda da eğlenceli vakit geçirmeye olanak sunan seçenekler ideal olanlardır. Bu noktada bebek setleri ile bilinen Cicciobello özel olarak tasarladığı Cicciobello Amiccici ikili bebek arabası modeli ile dikkat çeker.

Tek pakette iki bebek ve bir arabadan oluşan oyuncak, renkli tasarımı sayesinde çocuklardan ilgi görmeyi başarır. Çocukların dikkatini çekmesi ve oyun süresince daha fazla keyif alması adına Cicciobello bebek arabası seti içerisinde yer alan her parçası farklı renklerde tasarlanır. Bu sayede çocuklar oyun anında dikkat dağınıklığına sebebiyet vermeden bir oyuncak etrafından oyununu sürdürebilir. Cicciobello bebek arabası iki bebekli olarak tasarlandığı gibi, tek pakette bir bebek yer alacak şekilde de tasarım alternatiflerine sahiptir.

Cicciobello Bebek Arabası Paket İçeriğinde Neler Var?

Cicciobello bebek arabasında yer alan bebekler et bebek olarak tasarlanır. Et bebek figürleri daha kaliteli materyalden yapıldığı için daha fazla dayanıklılık gösterir. Ve buna ek olarak da yumuşak dokuları ile de gerçeğe yakın bebek görünümüne sahiptir. Cicciobello bebek arabaları içerisinde ilk olarak iki adet Cicciobello Amaccici bebeği ve bir adet araba dikkat çeker. Bebeklerin farklı saç ve kıyafet renklerine sahip olması modelin ilgi gören detaylarıdır.

Bebekler ve ikili bebek arabasının yanı sıra 2 adet tişört, 2 adet bez değişik kullanım sunması adına paket içeriğinde yer alır. Bunun yanı sıra mama, kaşık ve tabak yer alır. Paket içeriğinin bu denli çeşitlendirilmesindeki asıl etken çocukların ilgisini daha uzun süre oyuncak üzerine çekebilmek ve farklılık yaratma hissidir. Böylece oyun esnasında çocuklar için öğrenme becerileri gelişirken aynı zamanda keyifli vakit geçirmek mümkün olur.

Cicciobello Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

Cicciobello bebek arabası modellerini en önemli özelliği çocukların neye ilgi duyabileceği kavramı üzerinde tasarlanmasıdır. Paket içeriğinde kullanılan et bebek figürünün, saç renginden yüz şekillerine kadar her bir detay çocuklarda ilgi uyandırması üzerine kurgulanır. Amaç çocukların oyun esnasında daha fazla keyif alması ve çocukluk dönemine yeni adım atmış olan küçük yaşlarda çocuklarda sık görülen dikkat dağınıklığının önüne geçilmesidir. Bu duruma özel olarak renk seçimi fazlasıyla önemlidir.

Hareket edebilen tekerleklere sahip olan bebek arabası figürü çocuklarda hareketliliği artırır ve arabayı hareket ettirirken kendisi de enerjisini bu doğrultuda harcar. Ve böylece gün içerisinde sabit duran çocuklar yerine oyuncak etrafında sıklıkla hareket etmeye teşvik oluşturur. Aynı zamanda pakette yer verilen tabak,kaşıkları kullanarak bebeklerin beslenmesi sayesinde el becerilerinde meydana gelen gelişim gözlemlenebilir.

Cicciobello Bebek Arabası Modelleri ile Mutlu Bebekler!

Bebeklik döneminden çocukluğa ilk geçiş aşamasında çocuk oyuncaklarına da büyük görev düşer. 2-4 yaş çocuk oyuncakları içerisinde ilk öncelik gelişim sürecindeki çocukların becerilerini daha hızlı geliştirmesi ve bu süreçten keyif almasını sağlamaktır. Bu yaş aralığında zeka oyunları için erken olduğu için farklı oyuncaklardan yeterli oranda etki yakalanmaya çalışılır. Cicciobello bebek arabası modelleri sayesinde bunu yapmak mümkün olur.

Cicciobello bebek arabaları renkli tasarımları ile çocuklarda oyun oynama hissi uyandırırken, paket içerisindeki materyalleri kullanarak el becerilerini artırma imkanı elde edilir. Ayrıca ebeveynler için de güvenli kullanım imkanı sunulmasından dolayı gönül rahatlığı ile tercih edilebilirler. Et bebek figürleri kolay tutuş imkanı verecek forma sahiptir. Özellikle küçük yaşta çocuklara hitap etmesinden dolayı bu ayrıntı önemli olur.

Cicciobello Bebek Arabası Fiyatları

Cicciobello bebek arabası fiyatları paket içeriklerine göre farklılık gösterir. Tek bebek içeren modellerde fiyat farklı olurken, bu durum iki bebek içeren oyuncak setleri için farklı olur. Aynı zamanda bazı Cicciobello bebek arabası çeşitlerinde ek olarak tişört, tabak, kaşık gibi ufak parçalara yer verilir. Bu ayrıntılar da fiyatı belirleyen faktörlerdir.

Çocuk oyuncak çeşitlerinde önemli olan çocuklar için eğlenceli figür ve renklere sahip olması, aynı zamanda güvenli parçalardan üretilmiş olmasıdır. Küçük yaşlarda çocuklar için tasarlana​​n oyuncak modelleri için bu durum daha da önemlidir. Cicciobello oyuncak çeşitlerini her birinde bu duruma özen gösterilir. Aynı durum bebek arabaları​ için de geçerli olur. Gelişimlerini doğrudan etkileyecek olan ürünlerde hassasiyet oranı da artış gösterir.

Cicciobello et bebek modelleri ile dikkat çekerken, bebek arabası içeren oyuncakları ile de farklılığını ortaya koyar. Standartların dışına çıkan ve kalitesi kadar tasarımı ile de çok fazla ilgi gören Cicciobello bebek arabası çeşitleri ebeveynlerin de beklentilerini karşılayacak niteliklere sahiptir. Uygun fiyatlı Cicciobello bebek arabası modellerinden bebek araç ve gereçleri grubuna kadar pek çok ürün Turkcel Pasaj’da yer alır.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Cicciobello Bebek Arabaları Kaç Yaş Aralığı için Uygun?

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Cicciobello Bebek Arabası Modellerinin Çocuk Gelişimine Etkisi Nedir?

Cicciobello bebek arabaları, çocuklarda dikkat toplama ve bir oyuncak etrafında koordineli olarak oyun geliştirmeye olanak sunar. Bu sayede oyun süreleri daha verimli geçerken, küçük yaşlarda kendi başına oyun kurma deneyimi kazandırır.

Cicciobello Bebek Arabası Fiyatları Nedir?

Fiyat aralığı paket içeriğine göre değişkenlik gösterir. Tek bebek ve arabadan oluşan modeller olduğu gibi iki bebek ve ikili bebek arabasından oluşan paketler de Cicciobello tarafından tasarlanır. Bu durum fiyatlandırma üzerinde değişiklik göstermesine etki eder.

Daha Fazla