Philips DLC2528M

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Type-C Girişli Cihazları Hızlı Şarj Edin

Yeni nesil şarj teknolojisi ile donatılan Philips DLC2528M, yüksek performansa sahiptir. Type-C girişli tüm cihazlarda kullanıma uygun data kablosu ile hızlı şarj deneyimine katılabilirsiniz. 

Hızlı Bağlantı ile Geniş Kullanım Alanı

Evde, ofiste, dışarıda ve arabada bağlantı ve şarj ihtiyaçlarınızı konforlu şekilde karşılayabilirsiniz. Geniş kullanım avantajı ile ön plana çıkan data kablosu USB ve Type-C uçları sayesinde her yerde hızlı bağlantı kurmanız için idealdir.

Güvenli ve Kesintisiz Data Aktarımı

Veri aktarımı konusunda beklentileri karşılayan data kablosu, net ve kesintisiz bağlantılar için elverişlidir. Ses, fotoğraf, video ve belge gibi dosyalarınızı farklı cihazlara kısa sürede aktarabilir, cihazlar arası senkronizasyonu güvenli şekilde sağlayabilirsiniz.

Hassas Kabloları Koruyan Dış Yapı

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen dış yüzey, dayanıklı yapıya sahiptir. Hassas kabloları güvenli şekilde koruyan yapı, kopma ve kırılmalara karşı dirençlidir. Uzun ömürlü kullanım imkânına sahip olan şarj kablosunu, elektronik cihazlarınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Şık ve Modern Tasarım

Modern çizgilerde tasarlanan kablo, şık görünümü ile beğeni toplar. Cep telefonu aksesuarı kullanımında estetiğe önem verenlerin tercihi DLC2528M, parlak uç yapısı sayesinde şık duruş sergiler.

TPE Yapılı Esnek Uç

TPE yapılı kablo uçları, esneklik konusunda avantajlı kullanım sağlar. Dayanıklı TPE uçlar, aşınma ve bükülme ihtimalini minimuma indirir. Uzun ömürlü kullanım için elverişli olan data kablosu ile rahat kullanım elde edebilirsiniz.


Uzun Kablo ile Konforlu Kullanım

İdeal kablo uzunluğu, şarj sırasında cihazınızı kullanmanıza olanak tanır. 1.2 metre uzunluğundaki kablo sayesinde uygun mesafede priz arama derdinden kurtulabilirsiniz.

Sabit Akım ile Güvenli Şarj

Güvenli şarj için elverişli olan data kablosu, sabit akım özelliği sayesinde aşırı ısınma sorununu engeller. Pil tamamen dolduğunda akımı otomatik olarak keserek batarya ömrünün korunmasına katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Hızlı şarj etme ve veri aktarı
  • Bağlantı: USB
  • Kablo Ucu: Type-C
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m
  • Renk: Beyaz
  • Kablo Yapısı: TPE


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.