Ldnio LS33 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

 Enerji Kaybı Olmadan Şarj Edin

2.4A akım, kaliteli yüksek iletkenlik sağlayan teller, akıllı chip ve dayanıklı gövdesi sayesinde enerji kaybı yaratmadan şarj eder. Böylece cihazınız en sağlıklı şekilde şarj edilmiş olur.

Hızlı Şarj Desteği ile İletişimde Kalın

Hızlı şarj özelliğinden yararlanarak uyumlu olan bütün elektronik cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz.

Otomatik Şarj Kesme Özelliği

Cihazın bataryası dolduğu anda otomatik şarj kesme özelliğine sahiptir. Bu özellik cihazınızın fazladan elektrik akımına maruz kalarak yıpranmasının önüne geçer.

Fonksiyonel Kullanım

Çok fonksiyonlu olarak kullanılan şarj kablosu veri akışı için de kullanılır. Bu sayede hızlı veri iletimi sağlayarak cihazlarınız arasında dosya gönderimi yapabilirsiniz.

Dayanıklı Gövde Tasarımı

Çift katmanlı korumalı gövdeye sahip olan LDNIO hızlı şarj kablosunun farklı hasar testleri ile dayanıklılığı kanıtlanmıştır. Bu testler sonucunda bükülme, kırılma ve kopmalara dayanıklı olduğu görülmüştür.

Kaliteli İç Dizayn

Akıllı chip ve yüksek kaliteli tellerden oluşan iç tasarımı mükemmel iletkenlik sağlar. Bu durum kablonun maksimum performans sergilemesine yardımcı olur.

Özgürce Bağlantı Kurun

2 metre uzunluğa sahip hızlı şarj kablosu cihazlar arası bağlantı kurarken geniş hareket alanı sunar. Uzunluğu sayesinde cihazlarınızı şarj ederken ya da veri akışı sağlarken özgürce hareket edebilirsiniz.

Uyumlu Yapı, Pratik Kullanım

Uyumlu bir yapıda tasarlanan LDNIO hızlı şarj kablosu, dolaşma ve düğümlenme yapmayacak şekilde üretilir. Bu sayede pratik bir kullanım sunar. Lightning girişi destekleyen tüm cihazlara uyum gösterir.

Teknik Özellikler

  • Akım: 2.4A
  • Kablo Tipi: Lightning
  • Uzunluk: 2 metre
  • Fonksiyon: Şarj ve Veri Kablosu
  • Hızlı Şarj: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.