Baseus Lightning Micro Type-C Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

3’ü 1 Arada İşlevsel Yapı

Baseus Three Primary Serisi 3in1 şarj kablosu, işlevsel kullanıcı deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Temel USB-A girişinin yanı sıra Lightning, Type-C ve Micro-USB girişlerini bünyesinde barındıran ürün, üç girişe de sahip cihazlar arasında senkronizasyon, hızlı şarj ve veri aktarımı imkânı ortaya koyar. 

Maksimum Performans

3’ü 1 arada yapısıyla dikkat çeken şarj kablosu yoğun kullanımda bile maksimum performans sunmak amacıyla tasarlanmıştır. 30 cm uzunluğundaki şarj kablosu eş zamanlı olarak üç farklı elektronik aygıtı şarj etmenize yardımcı olur. 

Geliştirilmiş Akıllı Şarj Teknolojisi

Şarj kablosunun üç konnektöründe de geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisinden yararlanılmıştır. Üç ucu da kullanarak yapacağınız şarj işlemlerinde cihazlarınızın aşırı dolmasını önleyen ürün sabit akım sağlayarak pil ömrünü uzun tutmanıza katkıda bulunur.

Aşınmaya Karşı Dayanıklı Alüminyum Başlıklar

Ürünün konnektörleri aşınmaya karşı dayanıklılık sunan alüminyum materyalden üretilir. Şarj kablosundan daima ilk günkü performansı almanızı kolaylaştıran alüminyum konnektörlerin yanı sıra sağlam örgü yapı da kırılmaların önüne geçer. 

Esnek PVC Materyal

Baseus Three Primary serisi şarj kablosunun bağlantı noktalarında ekstra esneklik ve koruma sağlayan PVC materyalden yararlanılır. Ürünün hâlihazırdaki dayanıklı yapısını bambaşka bir noktaya taşıyan PVC yapı, esnekliği sayesinde kullanım sırasında oluşabilecek bükülme ve kırılma sorununa benzersiz bir çözüm getirir. 

Çelik Örgü Şarj Kablosu

Kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkılarak üretilen çelik örgü şarj kablosu farklı türdeki elektronik aygıtlar kullanan teknoloji tutkunlarına hitap etmeyi başarır. Ürün lightning girişi ile iPhone kullanıcılarına ulaşırken Micro-USB girişi ile de Android kullanıcılarının tercihleri arasında yer alır. Type-C girişi ise ilgili özelliğe sahip tüm dijital cihazlar ile entegre kullanımın kapısını aralar. 

Teknik Özellikler

 • Ana konnektör: USB-A
 • Kablo A ucu: Lightning (iPhone)
 • Kablo B ucu: Micro-USB (Android)
 • Kablo C ucu: Type-C
 • Uzunluk: 30 cm
 • Hızlı şarj desteği: Var
 • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
 • Bağlantı noktalarında PVC kaplama: Var
 • Güvenli şarj: Var
 • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
 • Kablo tipi: Çelik Örgü
 • Akım: 3,5A

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.