Lexar 1800X Micro SD USB Adaptör Hafıza Kartı 32 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Akıllı Cihazlarınızla Daha Fazlasını Yapın

Bugünün mobil dünyasında, her zaman daha fazla içerik depolama ihtiyacı duyuyoruz. Farklı kapasitelerde bulunabilen, Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar, akıllı telefonunuzun depolama kapasitesini arttırır.

Daha Fazla Depolama Alanı

Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar daha yüksek kapasiteli fotoğrafları, HD videoları, filmleri, şarkıları ve dosyaları akıllı telefonunuza, tabletinize veya akıllı cihazınıza, güvenli bir şekilde depolama olanağı sunar.

Titizlikle Test Edilmiştir

Tüm Lexar ürün tasarımları performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için, 1.100 'den fazla dijital cihazlar ile Lexar Quality Labs. tesislerinde kapsamlı testlerden geçmektedir.

Bellek Önemli Olduğunda, Seçim Lexar

Bu endüstrideki 15 yılı aşan tarihi ile belleğin ne olduğunu biliyoruz. Hızlıca ihtiyacınız olan çözümleri, teknolojiyle tasarlıyoruz ve ürünlerimizin uyumlu olduğundan emin olmak için cihaz üreticileri ile çalışıyoruz. Yararlı müşteri hizmetleri ve garanti süreleri ile arkasında duruyoruz. Lexar, performans, güvenilirlik ve uzman desteğine adanmış olduğundan, söz konusu olan anıları depolamak olduğunda, Lexar’a güvenin.

Özellikler

  • 1800x (270MB/s) kadar okuma ve aktarma hızı, UHS-II teknolojisi (U3) ile yüksek hızda performans gösterir
  • İş akışını hızlandırmak için karttan bilgisayara yüksek hızda dosya transferi sağlayan Micro SD UHS-II okuyucu içerir
  • Cihazlar arasında kolay transfer için SD UHS-II adaptörü içerir
  • Spor kameralar, tabletler ve akıllı telefonlar için Premium bellek çözümü
  • Yüksek kalitedeki görsellerin yüksek hızda çekimleri ve genişletilmiş uzunluktaki 1080p Full-HD, 3D ve 4K video çekimleri için tasarlanmıştır
  • UHS-I cihazlarla uyumlu, maksimum performanslı UHS-I (SDR104) hız yeteneği
  • İndirilebilir Görüntü Rescue yazılımının ömür boyu kopyasını içerir

Hafıza

Kapasite
32 GB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.