Trust 23746 Nado Bluetooth Kablosuz Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı ve İşlevsel Tasarım

Nado Bluetooth Wireless Keyboard, hızlı tepki süresi, sorunsuz bağlantı kabiliyeti ve kolay kullanım avantajı gibi özellikleriyle dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Kompakt yapısıyla her zaman yanınızda olan model, tüm fonksiyonları üst düzey bir performansla gerçekleştirir.

Çok Şık ve Çok Hafif 

Nado kablosuz klavyenin işlevsel özellikleri ergonomik tasarımıyla da desteklenir. Ürün minimal tasarımıyla kullanıldığı ortama modern bir hava kazandırır. Beyaz rengin sadeliği ve düşük profilli izole tuşların zarafetiyle oldukça şık bir görünüme sahip olan klavye ile yazı yazmak çok daha keyifli bir hâl alır. 

Çoklu Kullanım Kabiliyeti 

Model aynı anda üç cihazla eşleştirilip kullanılabilir. Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve tablet benzeri dijital ürünlerle birlikte kullanabileceğiniz klavye ile cihazlar arasında hızlı geçişler yapabilirsiniz.

Kolay Kontrol İmkanı

Ürün, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyacak özelliklerle donatılır. Klavye üzerindeki 12 çoklu medya tuşu, favori işlemlerinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Eşleştirdiğiniz cihaz üzerinden arama yapma, cihazın ekran parlaklığını ayarlama, ekran görüntüsü alma ve daha birçok işlemi yapabileceğiniz model pratik kullanımıyla vazgeçilmeziniz olmaya adaydır. 

Uyumlu Yapısıyla Pratik Klavye Deneyimi

Klavye iOS, Android ve Windows gibi tüm işletim sistemleriyle uyumludur. Tüm aygıt kontrollerine hızlı erişimi mümkün kılan ürün, sık kullanılan işlevler arasında hızlı ve kolay erişime imkân tanır. 

Hızlı Kablosuz Bağlantı 

Evde, iş yerinde ve dilediğiniz her yerde daima kullanıma hazır olan Nado Bluetooth Wireless Keyboard, Bluetooth v4,0 ile 10 metreye kadar sorunsuz erişim kabiliyetine sahiptir. Ayrı bir USB alıcısına ihtiyaç duymaz. 

Kompakt Yapı ile Daima Yanınızda 

Model sadece 22 mm kalınlıktadır. Hafif yapısıyla çantanızda bile taşıyabileceğiniz klavyeyi dilediğiniz an kullanabilir, hareketli olduğunuz zamanlarda tüm işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Daha Fazla Üretkenlik İçin 

Nado klavye üretkenliğinize katkıda bulunmak için tasarlanır. Hızlı tepki süresine sahip düşük profilli yalıtılmış tuş takımı bulunan model,  hızlı ve etkili kullanıcı deneyimi sunar. 

Teknik Özellikler

 • Marka: Trust
 • Model: Nado Bluetooth Wireless 23746
 • Açma kapama düğmesi: Var
 • Uyumluluk: iOS, MacOS, Android, Chrome, Windows
 • Boyutlar: 121 x 286,5 x 22 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 293 g
 • Bağlantı türü: Kablosuz
 • Bluetooth: Var
 • Bluetooth versiyon: v4,0
 • Klavye türü: Q klavye
 • Tuş sayısı: 85
 • Güç kaynağı: Pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.