Stanley Klasik 0.47 L Trigger Action Seyahat Bardağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Buzlu İçecekler için İdeal

İçinde buz olan içecekleri 30 saate kadar soğuk tutan termos bardağı piknik ya da kamp aktiviteleri için kullanabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Hazne ve Güvenli Kullanım

18/8 paslanmaz çelikten yapılan seyahat bardağı, ideal kapasitesi ve içecekleri sıcak-soğuk muhafaza etme işlevleri ile mükemmel bir seyahat eşlikçisidir. Gıdayla temasa uygun malzeme aynı zamanda ısıya dayanıklıdır. BPA’sız tasarım sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenli Taşıma Önlemi

Sızdırmaz kapak ile tamamlanan seyahat bardağı içindeki içeceğin ısısı ne olursa olsun sızdırmaz özelliktedir. Kapak aynı zamanda fincan olarak kullanılabildiği için ekstra ekipman gerekmez ve az yer kaplar.

Kolay Temizleme Avantajı

Tüm parçalar paslanmaz çelik ve ısıya dayanıklı malzemelerden üretildiği için bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Dilerseniz elde de yıkayabilir, parçaları çıkarıp yıkadıktan sonra kurumaya bırakabilirsiniz.

Outdoor Aktiviteleri ve Seyahat için İdeal

Hem dış mekan aktiviteleri hem de uzun süren yolculuklar için ideal bir kapasitesi olan termos bardak içecekleri yaklaşık 7 saat sıcak tutabilirken 10 saat soğuk kalmasını sağlar. Bu sayede yaz-kış kullanılabilen bu bardağı dilediğiniz yere götürerek kendi hazırladığınız içecekleri muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
STANLEY KLASİK 0.47 LT TRİGGER ACTİON SEYAHAT BARDAĞI
Üretim Yeri
ÇİN
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
STANLEY
Henüz yorum yok