Medisana 88540 AC 850 Selülit Masaj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kısa Sürede Selülitlere Veda

Medisana AC 850 modelinde bulunan etkili yoğurma fonksiyonu, selülitlerin hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Üstelik ürün bağ dokusunu sıkılaştırması ve gerginliği azaltmasıyla da dikkat çeker.

Şık Tasarımı ile İlgi Odağı

Oval bir tasarıma sahip olan masaj aleti, ayarlanabilir el kayışı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan ürün, oldukça hafif yapısı ile de bilinir.

Oldukça Fonksiyonel Masaj Silindirleri

Masaj aletinin içerisinde 3 çift masaj silindiri bulunur. Üründe bulunan bu silindirler, etkili bir şekilde masaj yapmayı sağlar. Öte yandan ürünün içinde bulunan masaj silindirleri, çıkarılabilir ve temizlenebilir.

Düşük Güç Tüketimi ile Dikkat Çeker

Saatlik 14 W enerji tüketen ürün, en az güç harcayan masaj aletleri arasında bulunur. Böylelikle tüketiciler, elektrikten de tasarruf edebilir.

Kan Dolaşımını Hızlandırır

Özel masaj başlıkları ile dikkat çeken masaj aleti, kan dolaşımını hızlandırarak kaslardaki gerilimin azalmasına da olanak sağlar.

Kendi Kendine Masaj için İdeal

Ürünün portatif yapısı, bireylerin kendi kendine masaj yapmasını olanaklı kılar. Böylelikle gergin durumda kas ve dokulara daha kolay müdahale edilir.

Teknik Özellikler

  • Maksimum Güç: 14 W
  • Döner Başlık Sayısı: 6
  • Boyutlar: 15 x 10 x 13 cm
  • Masaj Seviyesi: 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.