Nike Elemental Lbr 2.0 Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Klasik Tasarım,Dayanıklı Depolama Çözümü

Nike Elemental Lbr 2.0 sırt çantası, eski klasik modele yeni bir hava katar. Dayanıklı tasarım, iki büyük bölmeye ve küçük eşyalar için iki dış cebe sahiptir. Dolgulu omuz askıları ise destek ve rahatlık sunar. Çift fermuarlı ana bölme geniştir ve eşyalarınızı güvenle saklar. Kolay erişilebilir cepler, eşyalarınızı kolayca ve düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Dolgulu omuz askıları ve arka panel, destek sunar. Taşıma sapı, rahat bir taşıma seçeneği sunar.

Ürün Detayı

  • Boyutlar: 48,5 cm (Y) x 30,5 cm (G) x 15 cm (D)
  • Kumaş: %100 polyester
  • Yıkanmaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.