Eastpak Springer Kontrast Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Tasarımıyla Kolay ve Güvenilir

Elleriniz serbest bir şekilde olacak şekilde çanta kullanmak istiyorsanız Eastpak Springer Kontrast bel çantasını tercih edebilirsiniz. Bel çantası sayesinde eşyalarınızı kolay ve pratik bir şekilde güvenle taşıyabilirsiniz.

Mükemmel Şık Görünüm

90’lardan ilham alınarak tasarlanmış bel çantası klasik tasarımıyla ve iyi düşünülmüş detaylarıyla mükemmel şıklığa sahiptir.

Rahat Kullanım

Güneş gözlüğü, anahtar ya da pasaport ve nüfus cüzdanı gibi değerli eşyalarınızı sığdırabileceğiniz bel çantasının geniş kapasitesi size bolca yer sağlar ve ürünü parkta, dışarıda gezerken ya da havaalanı gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım

Geniş fermuarlı ana bölmesi bulunan bel çantasının arka kısmında daha küçük fermuarlı bir bölme yer alır. Kullanırken 90’ları hatırlayacağınız bel çantası ergonomik tasarımıyla dikkat çeker.

%100 Vegan ve Dayanıklı Materyal

%100 vegan malzemeden üretilmiş bel çantası tasarlanırken hiçbir hayvan ürünü kullanılmamıştır. %60 naylondan ve %40 polyesterden üretilmiş bel çantası dayanıklı ve sağlam malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Belden Ayarlanabilir Kayışlar

Herkes için uyumlu yapıya sahip bel çantası ayarlanabilir kayışlara sahiptir. Ayarlanabilir kayışlar sayesinde ürün herkese hitap eder ve tasarımıyla stilinize uyum sağlar. İster çantayı önünüze getirin isterseniz de arkada kullanarak farklı bir tarz yaratın.

Genel Özellikler

  • Malzeme: %60 Naylon - %40 Polyester
  • Boyut: 16.5 cm x 23 cm x 8.5 cm
  • Bölme Sayısı: 2 Adet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.