Eastpak Page Shine Unisex Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Feminen Dizayn, Şık Görünüm

İlk bakışta fark edilen parlak pembe renkli görünümü ile şık bir tarz yaratan Eastpak Page Shine unisex bel çantası, enerjinizi açığa çıkarır.

Fermuarlı Ön ve Arka Cep

Arka ve ön kısmında yer alan fermuarıyla pek çok eşyanızı saklayabilen çanta, ihtiyaçlarınızı tek bir alanda toplar.

Ayarlanabilir Kayış Özelliği

Bele veya omuza asılarak kullanılabilen ürün, farklı ebat ölçülerine sahip kişiler için ayarlanabilir kayışlara sahiptir.

Kendini Onaran Kumaş

Polyester ve naylon kumaştan üretilen Eastpak Page Shine unisex bel çantası, kendini onarabilen akıllı kumaş teknolojisi ile üretilir.

Çok Cepli Bel Çantası

Birden fazla cep özelliği ve ana bölmesi ile gündelik kullanım eşyalarınızın tamamını içine sığdırabileceğiniz çanta, tarzınızı yansıtır.

Her Tarza Uygun Tasarım

Spor ve şık giyim tarzına uygun olarak üretilen bel çantası, koyu tonlu kombinlerinizde fark yaratan bir renge sahiptir.

Derin İç Bölmeler

En ve boy ölçüleri bakımından derinliği ile dikkat çeken bel çantası ile seyahatleriniz için pratik bir çanta seçimi yapmanız mümkün olur.

Teknik Özellikleri

  • Boyut : 35 x 15,5 x 9 cm
  • Kumaş tipi : Polyester ve Naylon
  • Model : Bel Çantası
  • Özellik : Açık Arka Cep, Fermuarlı Ön Cep, Ana Bölme

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.