Eastpak Padded Zippl'r Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Karmaşadan Uzak Minimalist Tasarım

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, dikkat çekici görselliği ile her yerde kullanabileceğiniz bir çanta modeli olarak öne çıkar. Ürünün sadelikten kopmadan dizayn edilen tasarımı, estetik görünümünün yanı sıra çantanın farklı kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilmesini mümkün kılar.

Dayanıklı ve Kullanışlı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, yapımında kullanılan polyester ağırlıklı malzemeler ile pek çok avantajı kullanıcılarıyla buluşturur. Polyesterin esnek yapısı ve buruşmaya karşı olan dayanıklılığı konforlu bir deneyim ortaya çıkarır. Makinede yıkanabilme özelliği ise ürünün temizliğini kolaylaştırır.

Geniş İç Hacim

Saklama ve taşıma gibi amaçlar doğrultusunda kullanıma uygun olan Eastpak Padded Zippl'r, iç hacmi ile geniş bir depolama alanı sunar. Çok sayıda eşyayı taşıyabilmenizi sağlayan bu özellik, bir şeyleri dışarıda bırakmak zorunda kalma durumunu ortadan kaldırır. Eastpak Padded Zippl'r bu özelliği sayesinde seyahatler de dâhil olmak üzere pek çok yerde kullanabileceğiniz bir sırt çantası olarak öne çıkar.

İşlevsel İç ve Dış Tasarım

Eksiksiz bir çözüm sunabilmek adına tasarlanan Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, tasarımında yer verilen unsurlarla beklentilerin ötesinde bir deneyim sunar. Model, geniş iç hacminin yanı sıra ideal bölme sayısı ve yerleşimi ile işlevselliği bir adım öteye taşır. Ürünün ön tarafında anahtar gibi eşyalarınızı taşıyabileceğiniz veya kalemlik olarak kullanabileceğiniz küçük bir bölme yer alır. Arka tarafta ise daha büyük eşyalar için geniş bir bölme bulunur. Bu ayrım, aradıklarınızı kolayca bulabilmeniz adına eşyaların yerleşimini organize etmenizi de kolaylaştırır.

Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, sunduğu konforlu deneyimle kullanıcılardan tam not almayı başarır. Geniş iç hacmi sayesinde çok sayıda eşyayı taşıyabilmenize olanak tanıyan model, dolgulu arka paneli sayesinde adeta sırtınızdaki yükü hafifletir. Kullanım esnasında rahatsız hissetmenizin önüne geçer.

Dizüstü Bilgisayar Bölmesi

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantasının arka kısmında bulunan geniş bölme, kendi içinde de iki bölmeye ayrılır. Bunlardan ilki, eşyalarınızı depolayabileceğiniz bir alan yaratırken ikincisi laptop gibi teknolojik cihazlar için ayrılmış bulunur. 13 inçe kadar boyuta sahip laptop ve tabletler için kullanılabilen bu bölme, cihazları zarar görmeden taşıyabilmenize imkân tanıyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Konfor parolası ile üretilen Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılan özellik, aynı zamanda ideal konumda kullanıldığında vücuda aktarılan yükün azalmasını dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasını sağlar.

Teknik Özellikler

  •         Marka: Eastpak
  •         Model: Padded Zippl'r
  •         Malzeme: Polyester
  •         Dış Bölme Sayısı: 2
  •         Yükseklik: 40 cm
  •         Genişlik: 30 cm
  •         Derinlik: 18 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.