Eastpak Padded Pak'r Mysty Embroider Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

80’lerin Logomania Trendine Özgü İkonik Tasarım

80’li yıllarda popülerleşen “Logomania” trendinin yeniden yorumlandığı Eastpak Padded Pak'r Mysty Embroider Sırt Çanta ile tarzınızı ön plana çıkarın.

Uzun Ömürlü Kullanım

“Güçlü sırt çantası” konseptine uygun olarak tasarlanan model, eşyalarınızın güvenilir bir biçimde saklanabilmesini mümkün kılacak malzemeden üretilir.

Elde Taşınabilir Konforlu Kulplar

Konforlu kulpları ile elde taşınma sırasında ekstra yük hissi uyandırmayan sırt çantası, günlük yaşamda daima rahat hissedebilmenizi sağlar.

Fermuarlı Ana Bölme

24 litrelik fermuarlı ana bölmesi kitap, klasör, defter gibi pek çok özel eşyanızın güvenle taşınabilmesini olanaklı hale getirir.

Tüm Outdoor Aktivitelere Uygun Dizayn

Seyahatler, tatil planları ve tüm outdoor aktivitelere uygun dizaynıyla dikkat çeken Eastpak Padded Pak'r Mysty Embroider Sırt Çantası, kıyafet kombinlerinize canlılık kazandırır.

Teknolojik Cihazlar İçin Bölme

Bilgisayar ve tablet gibi cihazlara özel bölmeye sahip olan ürünle teknolojiye bulunduğunuz her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

380 Gram Ağırlık

Yalnıza 380 gram ağırlığında olan Eastpak Padded Pak'r Mysty Embroider Sırt Çantası her yere taşınabilen, kullanışlı bir modeldir.

Ön Aksesuar Cebi

Cep telefonu, gözlük, anahtar vb. özel eşyalar için ön aksesuar cebine sahiptir.

Genel Özellikler

  • Boyut : 30 x 40 x 18 cm
  • Kumaş tipi : Polyester
  • Model : Sırt çantası
  • Mac : 13"
  • PC : 13"
  • Hacim : 24 litre
  • Ağırlık : 380 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.