Eastpak Padded Pak'r Leaves Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pratik Ve Minimal Yapı

Eastpak Padded Pak'r Leaves sırt çantası minimal bir tasarıma sahip olup her yere taşınabilecek pratik bir üründür. Seyahatlerinizde, spora giderken ya da havaalanında size kolaylıkla taşıyabilme imkânı sunan sırt çantası son derece kullanışlı bir yapıdadır. Sırt çantası kullanıcıya geniş bir alan sunmasıyla beraber ürünün minimal yapıda olması taşıma esnasında konfor sunar.

Ana Bölüm ve Ön Cebiyle Kullanışlı Sırt Çantası

Sırt çantasının ön ceplerine elinizi altında bulunmasını istediğiniz eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Ayrıca geniş ana bölümünü tüm eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Şık Tasarım

Son derece şık tasarıma sahip sırt çantası güzel dış görünüşüyle dikkat çeker.

Ergonomik Yapı

Fermuarlı cepleri bulunan sırt çantasının dolgulu ve ayarlanabilir askıları ile taşınması oldukça kolaydır. Taşıma esnasında kullanıcısına rahatlık ve konfor sağlayan ürün ergonomik yapısıyla öne çıkar.

Tüm Eşyalarınız Tek Bir Çanta İçinde

Kolaylıkla taşınabilmesi için ergonomik bir tasarım sunan sırt çantası havaalanında, sporda ya da seyahatlerde ihtiyacınız olan eşyalar için yeterli alana sahiptir.

Üretiminde Hiçbir Hayvansal Ürün Kullanılmamıştır

%100 vegan sırt çantası üretilirken hiçbir hayvansal ürün kullanılmamıştır. Bu özelliğiyle sırt çantası doğaya saygılı kullanıcıların beğenisini kazanır.

Sağlam Ve Dayanıklı

%100 polyesterden üretilmiş sırt çantası oldukça dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Genel Özellikler

Boyutlar: 40 cm x 30 cm x 18 cm
Hacim: 2.4 litre
Ağırlık: 380 gram
 Malzeme: %100 Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.