Eastpak Padded Pak'r Bold Badge Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Minimalist Detaylarla Güçlenen Sade Tasarım

Eastpak Padded Pak'r Bold Badge sırt çantası, ergonomik tasarımı ve göze hoş gelen şık görünümüyle dikkat çekiyor. Boyutları, ağırlığı ve destek mekanizmaları ile konforlu bir taşıma süreci sunan model, karmaşadan uzak sade tasarımı ile fark yaratıyor. Yeşil rengi dikkatleri üzerine çekerken tasarımın genelinde minimalist bir yaklaşım sergilenmesi ürünün farklı kıyafetlerle birlikte uyum içinde kullanılabilmesinin önünü açıyor.

Fermuarlarla Korunan Geniş Hacim

Eastpak Padded Pak'r Bold Badge sırt çantası modelinin 24 litrelik geniş hacmi iki ana bölmeye ayrılıyor. Bu bölmelerden ilki olan ön bölme telefon, cüzdan, anahtarlık ve kalem gibi küçük eşyalar için ideal bir alan yaratıyor. Geniş hacimli arka bölme ise daha büyük defter ve kitap gibi eşyalar için kullanılabiliyor. Her iki bölmede de güvenli taşımayı sağlayan fermuar sistemleri yer alıyor.

Konforlu Kullanım Sağlayan İç Bölmeler

Sahip olduğu iki ana bölme ile kullanıcılara konforlu bir deneyim vadeden Eastpak Padded Pak'r Bold Badge, dış bölmelerinin yanı sıra iç bölmeleriyle de fark yaratıyor. Arka bölmeyi ikiye ayıran ara katman eşyalarınızı organize edebilmenizi kolaylaştırıyor. Böylelikle aradıklarınıza ulaşmanız çok daha hızlı hâle geliyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Geniş hacmi ile pek çok eşyanın taşınabilmesini sağlayan Eastpak Padded Pak'r Bold Badge sırt çantası, yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli ile bu süreci konforlu hâle getiriyor. Üzerinizdeki yükü hissettirmeden uzun süre çantayla birlikte dolaşabilmenizi sağlıyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Bold Badge sırt çantasının ayarlanabilir omuz askıları farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılıyor. Aynı zamanda çantanın ideal konuma getirilebilmesini sağlayarak vücuda aktarılan yükün azalmasında dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasında rol oynuyor.

Temizliği Kolay Polyester Malzeme

Eastpak Padded Pak'r Bold Badge yapımında tercih edilen polyester ağırlıklı malzemeler sayesinde kullanıcıları önemli avantajlarla buluşturuyor. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan polyester uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirirken makinede yıkanabilmesi çantanın temizliğini kolaylaştırıyor.

Taşıma Kulpu

Konforlu bir deneyim için özel olarak tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Bold Badge sırt çantası farklı şekillerde taşınabiliyor. Omuz askıları yardımıyla sırtta taşınabilen model taşıma kulpu sayesinde elde de taşınabiliyor. Seçim yapmak ise kullanıcılara kalıyor.

Genel Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Bold Badge
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.