LG 97906 USB Kablo ve Hızlı Seyahat Şarjı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Cihazlarınızı Her Yerde Özgürce Kullanın

Son derece hafif LG şarj cihazını seyahat ederken kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede pil seviyesini korumak için akıllı cihazlarınızın kullanımını kısıtlamanız gerekmez. Yolculuk esnasında pili bitse dahi seyahat şarjıyla hızlıca şarj edebilirsiniz.

Şarj Süresini Azaltın

Standart şarj aletlerine göre daha kısa sürede şarj işlemini tamamlar. Böylece akıllı cihazınızı şarj kablosundan bağımsız şekilde kullanmak için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. 

Fonksiyonel Kullanım Özellikleri

USB kabloyu ve şarj adaptöründen bağımsız olarak da kullanabilirsiniz. Tek kablo ile hem akıllı cihazlarınızı şarj edebilir hem de veri aktarımı yapabilirsiniz.  Şarj adaptörünü USB kablodan ayırarak muhafaza edebilirsiniz. Bu özellik yardımıyla şarj aletini daha düzenli şekilde saklayabilir ve kabloların düğümlenmesini önleyebilirsiniz.

Adaptör Olmadan Şarj Edin

USB kabloyu bilgisayarınıza takarak da telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Böylece şarj için ayrıca adaptör taşımanıza ve güç kaynağı aramanıza gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
USB KABLO VE HIZLI SEYAHAT SARJI
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok