Huawei CP11QC 18W Type-C Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Huawei Powerbank ile Hareketsiz Kalmayın

Huawei CP11QC taşınabilir şarj cihazı ile sürekli yanınızda taşıdığınız cep telefonu gibi akıllı cihazların şarj sorunu tarihe karışır. Uyumlu tüm cihazları dilediğiniz an şarj edebilmeniz için tasarlanmıştır. Bu sayede akıllı cihazlarınız size gün boyu sorunsuz şekilde eşlik edebilir.

Hızlı Şarj Özelliğiyle Zamandan Kazanın

Model, hızlı şarj özelliği ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Cep telefonlarının yanı sıra kablosuz kulaklık, bileklik gibi bluetooth cihazlarınızı şarj etmek için de kullanabileceğiniz ürün, hızlı ve güvenli şarj imkanı sağlar. CP11QC taşınabilir şarj cihazı, hızlı şarjı desteklemeyen cihazlar için normal hızda şarj olanağı sunar.

Güçlü Batarya Performansı

Ürün 10,000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Zamanın sizin için değerini bilen Huawei CP11QC, tam doluyken cihazlarınızı minimum kayıp ile birden fazla kez şarj edebilir. Kullandığınız programlara bağlı olarak günlük şarj ihtiyacınızı kolaylıkla karşılar.

Maksimum Güvenlik İçin Maksimum Uyumluluk

Cihaz 12 güvenlik protokolü ile uyumlu şekilde çalışır ve cihazlarınız için maksimum güvenlik sağlar. Söz konusu güvenlik protokolü sayısı, pek çok farklı güç değerine sahip cihazı uyumluluk kaygısı taşımadan güvenli şekilde şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

Tek Elde Taşınabilen Büyük Güç Kaynağı

Huawei CP11QC taşınabilir şarj cihazı, beyaz renkli şık tasarımıyla dikkat çeker. Sadece 221 g ağırlıktaki model kompakt boyutu sayesinde tek elde taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Küçük çantalara bile kolaylıkla sığabilen ürünün oldukça sağlam bir yapısı bulunur.

Yüksek Verimlilik için Tasarlanan Model

Huawei taşınabilir şarj cihazında USB-C girişi ve USB-A çıkışı bulunur. Her iki ünitede de 5V / 2A ile 9V / 2A seçenekleriyle 18 W güç çıkışını mümkün kılar.

Lityum Polimerin Avantajlarıyla Tanışın

Üründe üst düzey kalitede lityum polimer kullanılır. Birçok taşınabilir cihaz için güvenli ve uzun süreli pil ömrü sunan lityum polimer batarya, yaygın tüm markalar ile uyumlu olarak çalışır.

Pratik Kullanım

Cihazın kullanımı çok pratik ve kolaydır. Tek düğmeye basılarak çalıştırılan model üzerindeki LED gösterge ışıkları, powerbank’in şarj durumunu gösterir. Böylelikle powerbank cihazının şarjını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 150 x 70 x 14,2 (Y x G x D) mm
  • Ağırlık: 221 gr
  • Renk: Beyaz
  • Pil türü: Lityum polimer
  • Kapasite: 10000 mAh
  • USB-C: 9V / 2A; 5V / 2A
  • USB-A: 9V / 2A; 5V / 2A
  • Uyumlu güvenlik protokolü sayısı: 12

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Toplam 5 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (5 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0
Toplam -5- Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla