Ktools Urban QI/QC 3.0/PD Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Güç, Hız ve Teknoloji

Ktools Urban 10000 mAh wireless powerbank, yüksek kapasiteli lityum polimer pillerle güçlü kalitesini ortaya koymakta ve Qİ ve QC 3.0 gibi hızlı şarj teknolojisiyle cihazlarınızı şarj etmenin keyfini çıkarın. İster telefon, ister bluetooth kulaklık isterseniz de akıllı saatlerinizi hem kablolu hem kablosuz şekilde güçlü pil teknolojisi ve hızıyla şarj edin.

Kablosuz Şarjın Keyfini Çıkarın

Telefonlarınızı, bluetooth kulaklıklarınızı ve de akıllı saatlerinizi güvenle ve hızlı şarj edebileceğiniz kablosuz şarj özelliği ile Ktools Urban Wireless 10000 Powerbank ortalama 3mm kılıf kalınlığında bulunan cihazlarınızı sorun yaşamadan şarj edebilmektedir.

Rahatlık ve Güvenlik

USB-C PD ve USB QC 3.0 bağlantı noktası sayesinde Ktools Urban Wireless Powerbank'ınızı piyasadaki çoğu telefon için kullanılan USB kablolarıyla doğrudan şarj edebilirsiniz. Ktools Urban Wireless Powerbank aynı zamanda cihazlarınızı en üst düzeyde hem kablolu hem kablosuz olarak rahatlık ve güven içinde şarj etmenizi sağlayan aynı anda hızlı şarj ve aşırı ısınma kontrol sistemi ile donatılmıştır.


Özellikler

  • USB-C PD ve USB QC 3.0 bağlantı
  • 10000 mAh
  • Hızlı Şarj
  • Kablosuz

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Var
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.