Ttec Yeni Nesil Apple 20W Güç Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

ULUER İLETİŞİM LİMİTED ŞİRKETİ-29378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

20 W Şarj Cihazı

Ttec, cep telefonlarınızı 20 W güçle şarj eder. 20 W güç sayesinde telefona aktarılan güç miktarı artar. Böylece cep telefonunuzun şarj olmasını uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Hızlı Şarj Süresi

Ttec Yeni Nesil Apple 20 W, alternatiflerine göre telefonunuzu 4 kat daha hızlı şarj eder. Telefonunuzu ortalama yarım saatte yüzde 50, iki saatte de yüzde 100 şarj seviyesine ulaştırır.

USB Type-C Özelliği

USB Type-C bağlantı noktasına sahip olan şarj cihazını tüm cep telefonu modelleri için kullanabilirsiniz. Cihaz, Type-C tipteki her kabloya da uyum sağlar. Aynı zamanda çift taraflı kullanılabilme özelliği ile kolaylık sunar.

Akıllı Çip

Ttec 20 W, akıllı cip desteği ile telefonların modeline göre akım sağlar. Bu sayede tüm telefonların hızlı şekilde şarj olmasını destekler. Özellikle seyahatlerde akıllı çip ve hızlı şarj özelliği cep telefonunuzu kesintisiz kullanmanızı sağlar.

Akım Koruma Özelliği

Elektrik gücündeki dalgalanmalar mobil cihazlarınıza zarar verebilir. Ttec, elektrik kesintileri sırasında oluşan ani güç alışverişine karşı cep telefonlarını koruma altına alır. Akım gücünü dengeleyerek cihazınıza iletir.

Çok Yönlü Kullanım

Ttec 20 W şarj aletini kullanarak cep telefonlarınızın yanı sıra tabletinizi de şarj edebilirsiniz. Bunların yanı sıra hemen hemen tüm taşınabilir hoparlör ve powerbank modelleriyle uyumludur.


Kompakt Tasarım

Ttec sahip olduğu kompakt tasarımı sayesine çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede seyahatte çıktığınızda tüm elektronik eşyalarınız için farklı şarj cihazını yanınızda taşımanıza gerek kalmaz.

Kolay Kullanım Özelliği

Ttec şarj cihazı, tüm USB Type-C kabloları ile uyumludur. Ürünü çalıştırmak için fişe takmadan önce USB girişine kabloyu entegre etmeniz yeterli olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ttec
  • Bağlantı Tipi : Type – C
  • Hızlı Şarj (Quick Charge ) : Var
  • Qualcomm Quick Charge : Var

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Type-c

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.