Ttec Yeni Nesil Apple 20W Güç Adaptörü

5,0
30dan fazla ürün vardır
RENK

HASAN TARHAN-107944

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

HASAN TARHAN-107944

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

20 W Şarj Cihazı

Ttec, cep telefonlarınızı 20 W güçle şarj eder. 20 W güç sayesinde telefona aktarılan güç miktarı artar. Böylece cep telefonunuzun şarj olmasını uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Hızlı Şarj Süresi

Ttec Yeni Nesil Apple 20 W, alternatiflerine göre telefonunuzu 4 kat daha hızlı şarj eder. Telefonunuzu ortalama yarım saatte yüzde 50, iki saatte de yüzde 100 şarj seviyesine ulaştırır.

USB Type-C Özelliği

USB Type-C bağlantı noktasına sahip olan şarj cihazını tüm cep telefonu modelleri için kullanabilirsiniz. Cihaz, Type-C tipteki her kabloya da uyum sağlar. Aynı zamanda çift taraflı kullanılabilme özelliği ile kolaylık sunar.

Akıllı Çip

Ttec 20 W, akıllı cip desteği ile telefonların modeline göre akım sağlar. Bu sayede tüm telefonların hızlı şekilde şarj olmasını destekler. Özellikle seyahatlerde akıllı çip ve hızlı şarj özelliği cep telefonunuzu kesintisiz kullanmanızı sağlar.

Akım Koruma Özelliği

Elektrik gücündeki dalgalanmalar mobil cihazlarınıza zarar verebilir. Ttec, elektrik kesintileri sırasında oluşan ani güç alışverişine karşı cep telefonlarını koruma altına alır. Akım gücünü dengeleyerek cihazınıza iletir.

Çok Yönlü Kullanım

Ttec 20 W şarj aletini kullanarak cep telefonlarınızın yanı sıra tabletinizi de şarj edebilirsiniz. Bunların yanı sıra hemen hemen tüm taşınabilir hoparlör ve powerbank modelleriyle uyumludur.


Kompakt Tasarım

Ttec sahip olduğu kompakt tasarımı sayesine çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede seyahatte çıktığınızda tüm elektronik eşyalarınız için farklı şarj cihazını yanınızda taşımanıza gerek kalmaz.

Kolay Kullanım Özelliği

Ttec şarj cihazı, tüm USB Type-C kabloları ile uyumludur. Ürünü çalıştırmak için fişe takmadan önce USB girişine kabloyu entegre etmeniz yeterli olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ttec
  • Bağlantı Tipi : Type – C
  • Hızlı Şarj (Quick Charge ) : Var
  • Qualcomm Quick Charge : Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
YENİ NESİL APPLE 20W ŞARJ CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Kablo Dahili Mi
HAYIR
Usb Port Sayısı
1
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
8694470825625
Sub Kategori
TDA
Marka
TTEC

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı