Belkin WCA004VFWH 20W USB-C Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

PPS Teknolojisi ile Dinamik Şarj Özelliği

PPS teknolojisi sayesinde voltaj çıkışını, şarj edilecek olan cihaza göre ayarlar. Bu sayede 25 W’a kadar olan ve farklı voltaja ihtiyaç duyan pek çok cihazı tek bir alet kullanarak şarj edebilirsiniz.

Konfor Sunan Hızlı Şarj Özelliği

Hızlı şarjı destekleyen tüm akıllı telefon ve mobil cihazları, kısa sürede şarj ederek kullanmaya devam etmenizi sağlar. Bu özellik sayesinde bağlı cihazların bataryaları 30 dakikada %50’ye varan oranda doldurur.

Kullanım Ömrünü Koruyan Ultra Güvenli Yapı

Hem şarj edilecek cihazların hem de kendi kullanım ömrünü koruması için akım ve voltaj korumasına sahiptir. Bu sayede ani voltaj değişimlerini bağlı olan cihazlara yansıtmadan çalışır.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Konnektör

Belkin WCA004VFWH şarj cihazı USB-C bağlantı noktasına sahip tüm cihazları şarj etmesi için tasarlanmıştır. Dinamik şarj avantajı ile birlikte USB-C bağlantılı pek çok cihazı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sunan Minimal Tasarım

Çantanızda dilediğiniz yere götürebileceğiniz kadar minik olan boyutları kullanma ve saklama konusunda da büyük bir kolaylık sağlar. Bu cep boyutu sayesinde Belkin WCA004VFWH şarj cihazını yolculuktan tatile dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Konnektör Tipi: USB-C
  • Dinamik Şarj: Var
  • Hızlı Şarj: VarYorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.