Lopard Oppo A31 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kaliteli Silikon ile Güçlü Koruma

0,4 mm kalınlığında olan ve UV teknolojisi ile güçlendirilmiş silikondan üretilen Lopard telefon kılıfı, Oppo A31 model akıllı telefon için üretilmiştir. Oppo A31’e kusursuz bir uyum sağlayan Lopard telefon kılıfı, portlar, hoparlör, mikrofon, kamera ve sim kart girişlerini kapatmadığı için telefonun kullanımında herhangi bir kısıtlamaya neden olmaz. Ayrıca tuş hassasiyetinin olumsuz etkilenmesine de neden olmaz.

Esnek yapısı, su altında yıkanabilir olması ve yarı şeffaf olması ile ayrıcalıklı bir kullanım vadeden Lopard telefon kılıfı, telefonun arka ve yan kısımları için koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde düşmeye bağlı kırılma, çatlama ile sert cisim sebebiyle çizilme gibi deformasyonlara karşı koruma sağlar.

Solmayan Yüksek Kaliteli Baskı

Yoğun kullanım sebebiyle telefonda meydana gelebilecek renk kayıpları ve aşınmaları da engelleyen Lopard telefon kılıfı, yüksek kaliteli canlı baskısı sayesinde telefona tarz katar. Solmayan baskı teknolojisi ile uzun yıllar mevcut formunu koruyan başarılı kılıf, aynı zamanda telefonunun görünümünü değiştirmek isteyenlere de hitap eder. 

Teknik Özellikler 

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Oppo A31

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LOPARD OPPO A31 UYUMLU ROMANS TELEFON KILIFI
Üretim Yeri
Türkiye
Uyumlu Model 1
OPPO A31
Orıjınal Renk
BEJ
Renk
BEJ
Ana Renk
BEJ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LOPARD
Henüz yorum yok