Sepet 0

Apple Telefon Kılıfları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Telefonu Korumanın Şık Yolu: iPhone Telefon Kılıfları

iPhone kılıf seçenekleri, Apple marka akıllı telefonunuza şıklık katan ve onu uzun yıllar boyunca muhafaza eden ürünlerdir. iPhone 6S, 7, 8, 11, 12, 13, 14 serileri ile uyumlu kılıflar her türden Apple akıllı telefon modelinize takılabilir. iPhone kılıf modelleri, Apple cihazınızı uzun yıllar boyunca korumanıza ciddi bir katkıda bulunur. Aynı zamanda Pro, Pro Max, XS, Mini ve SE uzantı modelleri ile uyumlu olan kılıfları gönlünüzce kullanmanız mümkündür.

iPhone telefon kılıfı modelleri gerek estetik gerek dayanıklılık açısından sahici bir kalite sunar. Söz konusu iPhone kılıfları Apple telefonlar açısından tamamlayıcı olmak için tasarlanır. Özel silikon malzemelerinden üretilen kılıflar, ses düğmelerine, yanda yer alan ana düğmeye ve telefonun çeşitli eğimlere sahip kenarlarına tam oturur. Bu sayede istenmeyen bir kalınlık ve uygunsuzluk oluşturmayan kılıflar, mutlu ve uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Cihazın bütün noktalarına eksiksiz ve sorunsuz erişim sağlayan iPhone kılıfları, inceliğinin yanı sıra renkliliğinin de getirisiyle ciddi bir rağbet görür. iPhone kılıfları böylece, tarzınızı yansıtmanızın ve telefonunuzu muhafaza etmenizin harika bir fırsatını sunar.

iPhone Uyumlu Tasarım: Mükemmel Uyum ve Koruma Sunan Apple Telefon Kılıfları

iPhone kılıf modelleri, akıllı telefonunuza estetik bir dokunuşta bulunur ve aynı zamanda çarpmalara, bükülmelere, kırılmalara karşı korur. iPhone telefonlarının estetik görünümünü tamamlayan ve bütünleştiren Apple telefon kılıfları, tabaklanmış ve işlenmiş deriden imal edilir. Maksimum zarafet ve yoğun işlevsel teknolojiyi bir araya getiren iPhone kılıfları, görünüm ve kullanım açısından üst düzeydir.

Modern yaşamın hızına ayak uyduran kullanıcılar için taşınabilirlik ve konfor ön plandadır. Fonksiyonel telefon aksesuarları arasında yer alan iPhone kılıfları, hafif ve ince tasarımlarıyla bu beklentilere en ideal ve üst kalite yanıtları verir. Kılıfların taşıması kolay, kullanması rahattır ve söz konusu aksesuarlar telefonunuza ek bir ağırlık katmamaları ile bilinir. Bu sayede telefonunuzu her an yanınızda taşımanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. iPhone 13 ve iPhone 14 kılıfları, yeni çıkan modellerin görece büyük ebatlarına uygun olarak üretilir. iPhone X ve iPhone SE kılıfları ise Apple tarafından küçük boyutlarda üretilen ‘Lite’ telefonlara uygun olarak daha mini ebatlara sahiptir. iPhone 11 telefon kılıfları cihazınızı yine aynı verimlilikle korur. iPhone 14 ve iPhone 15 kılıfları, büyük ebatları sayesinde cihazınıza tam oturur. iPhone 7 kılıfları ise biraz daha küçük ebatlarda elinize ulaşır. iPhone 12 kılıfları ise daha ortalanmış bir boyuta sahiptir.

Dayanıklı Malzemeler ile Üretilen iPhone Kılıflar ile Her Türlü Zorluğa Karşı Güvende Olun

MagSafe özellikli iPhone kılıfları, üstün koruma nitelikleriyle öne çıkar. Dayanıklılığı garanti altına alan iPhone kılıfları, silikon gibi, esnek olmasına karşın sağlamlık ihtiva eden materyallerden üretilir. Silikonsu dış yüzey, sadece dayanıklılık açısından değil, sağladığı his bakımından da idealdir. Dokunuş hissi açısından hoş bir deneyim sunan silikonsu dış yüzey, hafif bir ağırlığa sahip oluşuyla da tercih sebebidir. Aynı zamanda iPhone kılıfların iç kısmı mikrofiber kaplamaya sahiptir. Mikrofiber kaplama, Apple telefonlarınızı iki kat daha iyi korumayı amaçlar. Maksimum muhafaza sağlayan mikrofiber kaplama, kadifemsi ve süet benzeri bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda minimum karbon salınımı yapan bu nanoteknoloji kumaşı, çevre dostu olmasıyla da kullanıcıların beğenisini toplar. iPhone 15 kılıflarında ‘FineWoven’ olarak bilinen söz konusu nano kumaş teknolojisi, deri malzemesine kıyasla çok daha ekolojiktir. Dayanıklılığın yanı sıra doğa dostu olmayı da başaran iPhone kılıfların dış yüzeyi, her açıdan beğeninize hitap eder.

İmal edilen telefon kılıfları hassas kesimlere ve çeşitli modeller için en uygun boyutlara sahiptir. Bu sayede her bir kılıf, üretim amacı olan modele tam olarak oturur. Uygun ve hassas kesimlerin söz konusu olduğu kılıf kalıpları, aşınmaların ve çizilmelerin doğal olarak önüne geçtiği için uzun ömürlü bir kullanımı garantiler. Üstelik binlerce saat boyunca çeşitli ve zorlayıcı koşullarda test edilen kılıflar, bilimsel açıdan Apple cihazınızı en iyi şekilde koruyacak hâle getirilir.

Şık Tasarımlar: Farklı Renk Seçenekleri Sunan iPhone Kılıflar ile Tarzınızı Yansıtır

iPhone telefon kılıfları pek çok farklı renk seçeneğiyle de yediden yetmişe her kullanıcının beğenisine hitap edebilmeyi başarır. Kılıflarda yer alan kil rengi, metalik, mavi, beyaz, ekru gibi pastel ve soft renk seçenekleri daha sade bir tasarım yaklaşımını benimseyenlere hitap eder. Yine aynı iPhone kılıfları ürünlerinde yer alan turuncu, mavi, kırmızı ve bordo gibi seçenekler ise daha dinamik ve canlı renk tonlarını sevenlerin beğenisini fazlasıyla kazanır. Renk seçeneklerinin haricinde bazı iPhone kılıfları, gradyan ve desenli baskılara da sahiptir. Daha çarpıcı, belirgin ve çok renkli tasarımlara yakınlık duyanlar bu seçenekleri tercih edebilir.

Hafif ve İnce Tasarım: Taşıması Kolay, Kullanması Rahat

Ekstra kalınlık oluşturmayan ve telefona kolaylıkla takılan, ayrıca basitçe yeniden çıkarılabilen kılıflar rahat kullanım sunar. Mıknatıslama özelliği sayesinde telefonlara tam olarak oturan ve kalıp olarak uygun düşen söz konusu kılıflar, ergonomik bir kullanım vadeder. Böylece cihazda çıkma ya da kayma durumları yaşamanızın önüne geçilir. Birtakım telefon kılıfları ve aksesuarlarında gözlemlenen, çıkma ve kayma gibi durumlar bu ürünlerde gözlemlenmediği için rahat bir kullanım garanti altına alınır.

Ekstra Fonksiyonellik Sunan iPhone Kılıflar ile Yeni Telefon Kullanım Deneyimi

iPhone MagSafe kılıf, yepyeni ve ekstra fonksiyonları ile kullanıcıları cezbetmeyi başarır. Yerleşik mıknatıslara sahip olan kılıflar, ilgili modellerin ebatlarıyla tam olarak uyumlu olacak ve telefonların bölgeleriyle kolaylıkla hizalanacak şekilde üretilir. Şarj etmeniz gerektiği zaman kılıfı çıkarmak zorunda kalmadan cihazınızı pile takmanız belirgin bir avantajdır. Apple tarafından geliştirilen ve özellikle iPhone 12 serisi ile birlikte tanıtılan MagSafe teknolojisi, aksesuar bağlantılarını optimize eden bir sistemdir. Arka yüzeyde yer alan özel üretim mıknatıslar, MagSafe özelliği ile uyumlu olan şarj cihazları ya da aksesuarlarının telefona güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlar. Orjinal iPhone kılıfları güvencesiyle kaygısız ve gerçek bir kaliteye sahip kullanım deneyimi sunan bu ürünler ile telefonunuzun işlevselliğini hiç olmadığı kadar artırabilirsiniz. Tek bir ürün ile akıllı telefon cihazınızı daha dayanıklı, güvenli, kolay şarj edilebilir ve hijyenik kılabilirsiniz.

iPhone kılıfları aynı zamanda stand özelliğine sahip olabilir. Standlı telefon kılıfları, cihazınızı istediğiniz gibi ve dilediğiniz yerde sabitlemenize olanak tanır. Ekstra fonksiyon sağlayan telefon standı, akıllı telefonun arka kısmında daima bir dayanak noktası oluşturur. Akıllı telefonunuzu masalara ve zeminlere hiç zorlanmadan sabitlemenize yarayan bu özellik sayesinde rahat çekimler yapabilir ve gönlünüzce video izleyebilirsiniz.

Üstün Koruma Sağlayan iPhone Telefon Kılıfları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, sadece kaliteli ürünleri değil aynı zamanda güvenli alışveriş deneyimi sunmayı da hedefler. Online platform üzerinden arzu ettiğiniz ürünü birkaç tıkla sipariş verebilir ve Türkiye’nin dört bir yanına hızlı kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Turkcell Pasaj tarafından sunulan geniş ürün yelpazesine göz atabilir iPhone telefon kılıfı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

​​