Lopard Huawei P40 Lite Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Lopard Huawei P40 Lite Uyumlu Romans Arka Yüzey Telefon Kılıfı

Lopard Romans serisinin turkuaz renkli telefon kılıfı Huawei P40 Lite ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Kalın şeffaf silikondan üretilen model uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kullanımdan dolayı ortaya çıkabilecek deformasyonlara karşı direnç gösterir. Yarı baskı formunda olduğu için telefon orijinal rengini yansıtır. Lopard Rosmans üretiminde kullanılan malzemeler anti kanserojen olduğundan dolayı sağlığa zarar vermez. Telefonunuzun tüm portlarını kılıfı çıkarmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Suya, toza ve aynı zamanda darbelere karşı dayanıklılık gösterdiği için güven içinde kullanılabilir. Cihazınıza ağırlık vermediği için konforlu kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Seri Adı: Romans
  • Tür: Huawei P40 Lite Uyumlu
  • Kalınlık: 0.4 mm
  • Model: Arka Kılıf
  • Materyal: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.