Lopard Apple iPhone X-XS Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Karşı Ultra Koruma

Özel UV (ultraviyole) tekniği kullanılarak üretilen Lopard telefon kılıfı iPhone X - XS telefonlar için özel olarak üretilmiştir. Telefonunuzu tam sarar ve kırılmaya, çizilmeye, çatlamaya meyilli kenar ve köşeler için mükemmel koruma sağlar. Özel üretim kalın telefon kılıfı, 0.4 mm esnek yapısı ile benzerlerinden ayrılır.
Arka kamera, mikrofon çıkışı ve diğer tüm portların kullanımına engel olmaz. iPhone X veya XS telefonunuzu kılıfa yerleştirdiğinizde tüm portları kılıfı çıkarmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Günlük kullanımda oluşabilecek çizik, aşınma gibi yıpranmalara karşı etkili bir direnç sağladığı gibi nem, su ve toza karşı da telefonunuzu koruma altına alır. 

Parlak Baskı Kalitesi

Uzun süre korumaya sağlayan Lopard kılıflar, canlı renk ve baskılara sahiptir. Her biri renkli ve stilinize uygun baskılardan oluşur ve çözünürlük kalitesi bir hayli yüksektir. Bu sayede telefonunuzu korurken kaliteli baskılara sahip Lopard kılıflarla stilinizi yansıtmaya devam edebilirsiniz.
Uzun süreli kullanımlarda dahi baskıda deforme ve soyulma olmayacak malzemeler kullanılmıştır. Cihazınızı ağırlaştırmayan Lopard kılıf, kanserojen madde içermez ve üretiminde sağlığa zararlı madde kullanılmamıştır. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone X -XS
  • Malzeme: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.