Lopard Apple iPhone 12 Mini Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hoş Bir Dokunuş Hissiyatı

Lopard arka kapak kılıf hassas dokusuyla elinizde hoş ve narin bir dokunuş hissiyatı yaratıyor. Telefonun sahip olduğu turkuaz tonlar canlı tarzınızı tam olarak yansıtıyor. Lopard kılıf ergonomik yapısıyla rahat ve konforlu kullanım sağlıyor. İnce yapısı sayesinde ürün cihaz üstünde kılıf hissiyatını en aza indiriyor.

iPhone 12 Mini Cihazlarla Tam Uyumlu Olarak Ergonomik Kullanım

Lopard kılıf iPhone 12 Mini akıllı telefonlarla tam uyumlu olarak üretiliyor. Kılıfı akıllı telefonunuza taktığınızda ürün tam uyumlu olarak oturuyor ve telefonun tüm portları rahatlıkla kullanılabiliyor. Cihazın ses düğmeleriyle, açma kapama tuşuyla, ses çıkışıyla, mikrofonuyla ve kulaklığıyla tam oturan kılıf telefonun işlevlerini doğru şekilde yapabilmenizi sağlıyor. Telefonun tuşlarını orijinalliğini koruyan Lopard kılıf yıpranmaları da engelliyor. Darbe, düşme ve çizilmelere karşı Lopard kılıf etkili bir koruma sunuyor. Ayrıca kılıf iPhone 12 Mini modelinin kamerasıyla ve flaşıyla tam uyumlu yapısıyla ergonomik kullanım vadediyor.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Apple iPhone 12 Mini
  • Materyal: Silikon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.