Lopard Apple iPhone 11 Pro Max Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK

İLTER MERT ÇANKAYA-142658

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Telefonun Kullanım Ömrünü Koruyan Silikon Kılıf

iPhone 11 Pro Max ile birebir uyumlu olacak şekilde üretilen Lopard silikon kılıf, esnek yapısı sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Yumuşak ve hafif yapısı ile hem konforlu bir kullanım sunar hem de telefonun ağırlaşmasına neden olmayan bu kılıf, UV teknolojisi ile güçlendirilmiş silikondan üretilmiştir.
Darbe, çizilme, korozyon ve yoğun kullanıma bağlı renk kayıplarına karşı koruma sağlayan Lopard telefon kılıfı, iPhone 11 Pro Max model akıllı telefonunuzun kullanım ömrünü korur. Telefonun arka kısmına takılan Lopard kılıf, sadece arka kısmı korumakla kalmaz, yanları da koruma altına alır. Ayrıca belirli bir yüksekliği olduğu için yanlardan telefon ekranına gelebilecek zararları da önleyici etkiye sahiptir. 

Şık Görünüm Sunan Parlak Baskı Avantajı

Yarı şeffaf tasarımı ile hem telefonunuzun görünümü kapatmaz hem de tarzınızı yansıtabileceğiniz baskısı ile farklı bir görünüm tercih etme avantajı sunar. Yeni nesil baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanan bu kılıflar, canlı, parlak ve solma yapmayan baskıları ile öne uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Teknik Özellikler

  • Materyal: UV Teknolojili Silikon
  • Kalınlık: 0,4 mm
  • Uyumluluk: Apple iPhone 11 Pro Max

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.