HP Essential 11400MAH 40WH USB Type-C Notebook+Telefon Power Bank 3TB55AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Zaman Bağlı Kalın

HP Essential güç bankası yüksek kapasitesi ve bağlantı seçeneği sayesinde hem telefonlarınızı hem de Windows ve macOS bilgisayarlarınızı şarj etmenize yardımcı olur. Elektrik kaynağı ve priz bulamadığınız yolculuklar ve outdoor aktivitelerinde dahi bilgisayarınızı ve telefonlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evrensel Uyum Sağlayan USB-C Konnektör

USB konnektörü ile AC adaptör ve pil görevi gören powerbank,  elektronik araçlarınızı kısa sürede şarj etme imkanı tanır. Bu sayede yanınızda ekstra bir güç kaynağı ya da karmaşık kablolar taşımak zorunda kalmazsınız.

Cihazlarınızı Kapalı Durumda Şarj Edin

Bilgisayar ve telefonlarınızı kapalı durumdayken şarj edebilir ve tam kapasite dolmalarını sağlayabilirsiniz. Daha sonra ise güç adaptörünü çantanızda taşıyarak ihtiyaç anlarında ekstra enerji sağlayabilirsiniz

Şarj Durumunu Kontrol Edin

Üzerinde bulunan LED ışıklar sayesinde cihazın ve powerbankin kalan şarj durumunu takip edebilir, kalan şarja göre zamanlama ayarı yapabilirsiniz.

Taşıma Askısı ile Pratik Kullanım

Hafif tasarımı sayesinde zahmetsizce taşınan powerbank, dahili taşıma askısı sayesinde çantanıza ya da ekipmanlarınıza asarak pratik bir şekilde cihazlarınızın şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: Laptop ve Telefon
  • Pil Gücü: 11400 mAh
  • Şarj Durumu Göstergesi: Var
  • USB Çıkış Sayısı: 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.