Polosmart FS31 Kablolu Kulaklık

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

H-Bass Teknolojili Kulak İçi Kulaklık

Stereo ses çıkışına sahip olan 18 mm ses sürücülerinin yanı sıra mini surround ses efekti ile gerçekçi bir dinleti sunan Polosmart FS31 kulaklık, H-Bass teknolojisi sayesinde benzersiz bir müzik dinleme deneyimi vadeder.

Evrensel Uyumluluk Avantajı

Hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar gibi mobil cihazların yanı sıra masaüstü bilgisayarlar ile de uyumludur. Bu sayede 3,5 mm jak girişine sahip olan tüm cihazlar ile dönüştürücü gerekmeksizin kullanabilirsiniz.

Her Bir Kulaklıkta Çift Hoparlör Ayrıcalığı

Double speaker teknolojisi ile her bir kulak pedinin arkasında 8 mm çapa sahip çift hoparlör bulunan Polosmart FS31 kulaklık, dinlediğiniz tüm sesleri daha güçlü ve dolgun tonlarda duymanızı sağlar.

Kontrol Kumandası ile Çağrı Yönetimi

Polosmart FS31 kulaklık kablosunun üzerinde yer alan ve konforlu bir kullanım sağlayan kontrol kumandası ile çağrı yanıtlama ve çağrı sonlandırma işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca söz konusu kumanda müzik değiştirme, mikrofon ve kulaklığın ses seviyesi ayarlarını da gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Ekstra Uzun Kablo Avantajı

Kesintisiz kullanım için tasarlanan Polosmart FS31 kulaklık, 120 cm olan ekstra uzun kablosu sayesinde özgürce hareket edebileceğiniz bir kullanım alanı sağlar. Özellikle çağrı yanıtlama konusunda büyük bir avantaj sağlayan bu kablo sayesinde, özel görüşmelerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Ömrünü Uzatan yedek Silikonlar

Yoğun kullanıma uygun olacak şekilde dayanıklı malzemelerden üretilen bu Polosmart FS31 kulaklık, 4 adet yedek silikon ile birlikte gelir. Söz konusu silikon kulak pedleri ise kulaklığınızı daha uzun bir süre kullanmanıza yardımcı olur.

Uzun Süreli Kullanım Uygun Tasarım

Hafif yapısı ve kulakları rahatsız etmeyen konforlu kulak pedleri sayesinde kulaklığınızı saatler boyunca rahatsız olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca kablolu tasarımı sayesinde şarjı için endişelenmenize de gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Kulak İçi
  • Uyumluluk: iOS ve Android
  • Hoparlör Çapı : 8 mm
  • Duyarlılık : 98 dB
  • Impedance : 16 Ohm
  • Konnektör Tipi: 3.5 mm jak
  • Kablo Uzunluğu : 120 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART FS31 KULAKİÇİ KABLOLU KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
KABLOSUZ KULAK İÇİ
Ses Yalıtım Özelliği
VAR
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı