Motorola Verve Loop Kablosuz Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Hafif, Suya Dayanıklı, Stereo Kulaklık

Motorola Verve Loop Kablosuz Kulaklıklarınızı istediğiniz yere götürün. Egzersizler ve günlük aktiviteler için ideal olan Verve Loop kablosuz kulaklıklar süper hafiftir, müzik ve podcast’lerin keyfini çıkartmanız için 6 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Suya ve terlemeye karşı dirençlidir.  

Handsfree Telefon Görüşmeleri

Motorola Verve Loop entegre mikrofona sahiptir. Telefonunuza ulaşmak zorunda kalmadan kolayca gelen çağrıları almanızı sağlar. Ayrıca Siri ve Google Asistan ile uyumludur. 

Terlemeye ve Suya Karşı Dirençli

Motorola Verve Loop terlemeye ve suya karşı dirençlidir. Dolayısıyla spor aktivitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kulaklığınızı Kaybetmezsiniz

Verve Life için uyumlu Hubble Connect App ile haritada kulaklığınıza en son bağlandığınız noktayı bulabilirsiniz. Böylece cihazınızı kaybetmezsiniz.

Özellikler

  • Sesli asistanlar ile uyumlu
  • HD Ses Kalitesi
  • Bluetooth kulak içi kullanım
  • Sporcu kulaklığı
  • 6 saate kadar çalma süresi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.