Motorola Boom 2+ Kulak İçi Bluetooth Mono Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ÖZTELKUM TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİCA.Ş.-100819

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Toza ve Suya Karşı Dayanıklılık

Motorola Boom 2 + Bluetooth kulaklık, toza ve suya karşı dayanıklılık sunar. IP5X toz koruma sınıfında yer alan ürünün suya karşı dayanıklılık derecesi ise IPX4’tür. IPX4 sınıfı su sıçramasına karşı dayanıklılık anlamına gelir.

Telefon Görüşmelerindeki Asistanınız

iOS ve Android mobil işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar ile uyumlu şekilde kullanılabilen model telefon görüşmelerinizde size yardımcı olur. Ürün gürültü engelleyici yapıdaki mikrofonu ile karşı tarafın sesini net biçimde algılamanızı sağlar.

Benzersiz Katlanabilir Tasarım

Bluetooth kulaklık benzersiz katlanabilir tasarımıyla dikkat çeker. Egzersiz yaparken ve iş yaşamının yoğun temposunda önemli ölçüde kullanım kolaylığı vadeden katlanabilir tasarım kablosuz kulaklık deneyimini dört dörtlük hâle getirir.

Müziğin Ritmini Hissedin

Motorola Boom 2 + mono kulaklık, müziğin ritmini hissetmenize imkân tanır. Bireysel antrenmanlarınız esnasında sevdiğiniz müziklerin size eşlik etmesini mümkün kılan ürün dokuz saatlik genel kullanım süresi ile günün her anında yanınızdadır.Egzersizlerde Yüksek Performans

Katlanabilir tasarımına ek olarak kulak kancası ve kulak sabitleyiciyi de bünyesinde barındıran Motorola Boom 2 + mono, egzersiz yaparken kulağınızdan düşmez. Tamamen antrenmana odaklanmanızı sağlayan model sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Sesli Bildirim Özelliği

Ürün sesli bildirim özelliği ile cep telefonunuza gelen aramaları cevaplamanıza yardım eder. Böylece günlük iş ve görüşme akışlarınızı yönetmeniz kolaylaşır.

Kablosuz Bağlantı Avantajı

Bluetooth bağlantı teknolojisinin kullanıldığı cihaz ses iletimi için herhangi bir kablo ve jak girişine ihtiyaç duymaz. Kulaklığı kullanmak için iOS ve Android işletim sistemine sahip Bluetooth özellikli akıllı telefonlar ile eşleştirme yapmanız yeterlidir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık tipi: Kulak içi
  • Ses çıkışı: Mono
  • HD Ses kalitesi: HD
  • Katlanabilir tasarım: Var
  • Sesli asistanlar ile uyum: Var
  • Su ve toz geçirmeyen yapı: Var
  • Kulak dışı kancalı tasarım: Var
  • Bağlantı tipi: Bluetooth
  • Genel kullanım süresi: 9 saat

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Henüz yorum yok