Tronsmart LCC04 Type-C Lightning Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dayanıklı Ergonomik ve Apple Uyumu

Tronsmart LCC04 Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu, geleneksel USB kabloların aksine bir ucu Type C bir ucu Lightning soketi olarak üretilmiştir. Bu sayede Type-C şarj çıkışlarından iPhone ve iPadlerinizi hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Örgülü yapısı ve dayanıklı uç kısımları ile 50000 bükülmeye kadar dayanıklılık göstermektedir.

Hızlı Şarj ve Hızlı Veri Aktarımı

Hızlı şarj destekli bir PD şarj üzerinden 30 dakikada %50 şarj imkanı sunan Tronsmart LCC04 type c lightning kablo hızlı şarjın yanında veri aktarımını da hızlandıran Type C soketi sayesinde Macbook gibi Type C girişi bulunan bilgisayarlarınızdan, lightning girişli iPhone telefonlarınıza çok daha hızlı dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Geniş Uyumluluk

iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPad Pro 12,9 inç (1. nesil ve sonraki modelleri) ya da iPad Pro 10,5 inç cihazları bu kablo yardımıyla hızlı şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Malzeme: Çift Örgülü Naylon
  • Çıkış: 3.0A
  • Veri Aktarım Hızı: 480Mbps’e kadar.
  • Sertifika: Apple MFi
  • Boyut: 1.2 m

Kutu İçeriği

  • 1 x Tronsmart LCC04 Type C Lightning Data ve Şarj Kablosu

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2 m

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.