Mcdodo Type-C to Type-C PD QC 4.0 60W 1.5m Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İki Adet Type-C Girişi

Mcdodo tarafından tasarlanan hızlı şarj ve data kablosunun her iki ucunda da Type-C girişi bulunur. Giriş kısmında Type-C yuvası tercih edilen akıllı cihazlar için tasarlanan ürünün bir ucundaki Type-C girişi iPhone’lar için uygun iken diğer ucundaki Type-C girişi ise Android cihazlara yönelik üretilmiştir.

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

1,5 metre uzunluğa sahip olan hızlı şarj ve veri kablosu ergonomik kullanıcı deneyimi sunar. Ürün sayesinde akıllı telefonunuzu şarj ederken diğer elektronik aygıtın yanında beklemenize gerek kalmaz. Kablo söz konusu özelliği ile teknoloji tutkunlarından tam not alır.

Ekstra Dirençli Yapı

Mcdodo QC 4.0 Type-C to Type-C 60 W Hızlı Şarj ve Data Kablosu fiber örgülü yapıda tasarlanır. Kopma ve kırılmaya karşı ekstra direnç gösteren ürün dayanıklı yapısı aracılığıyla kullanımı uzun ömürlü hâle getirir.

Hızlı Şarj Avantajı

Hızlı şarj avantajını bünyesinde barındıran ürün oyun meraklılarının da beğenisini kazanır. Akıllı telefonunuzu oyun oynarken de verimli biçimde şarj etmenize olanak sağlayan model 60 W elektrik gücü ile sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Veri Aktarım Kolaylığı

Veri kablosu olarak da kullanılan Type-C uzantılı kablo akıllı cihazlarınız arasında dosyalarınızı transfer etmenize yardımcı olur. Özellikle iOS ve Android cihazlar arasında veri aktarmak isteyen ancak uygun kabloyu bir türlü bulamayan kullanıcıların imdadına yetişen ürün dört dörtlük performans sunar.

Qualcomm 4.0 Teknolojisi

Hızlı şarj ve data kablosunda Qualcomm 4.0 teknolojisinden yararlanılır. Benzersiz şarj gücü vadeden QC 4.0 teknolojisi fiber örgülü yapının yüksek iletim kapasitesinin de desteğiyle cihazlarınızı etkin biçimde kısa sürede şarj eder.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C (Android)
  • Kablo A ucu: Type-C
  • Uzunluk: 1.5 metre
  • Güç: Qualcomm 4,0
  • Kullanım amacı: Şarj, veri aktarımı ve gaming
  • LED gösterge: Var
  • Akım değeri: 5A
  • Kablo tipi: Fiber örgü
  • Hızlı şarj desteği: Var

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.5m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Fiber Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Henüz yorum yok