Mcdodo Micro USB 2.4A Çinko Alaşım Yassı Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Güç Verimliliği Sayesinde Hızlı ve Etkili Performans

Mcdodo yassı dörtgen şarj kablosu, 2.4 A değerinde enerji çıkış gücü sayesinde cep telefonlarınızı, tabletlerinizi mükemmel bir hızda şarj eder. Elektronik cihazlarınızın kullanımı için gereken pil seviyesini, üstün performansı ile kolayca iletimini sağlar.

Hızlı Veri Aktarımı ile Kolay Transfer

Mcdodo şarj kablosu, cihazınızdaki müzik, video, fotoğraf, belge gibi verileri hızlı bir şekilde farklı bir cihaza aktarım kapasitesine sahiptir. Cihazlarınız arasında veri/data alışverişi sağlayan yeni nesil data kablosu ile profesyonel bir deneyim sizi bekliyor!

Ultra Hızlı Şarj ile Kısa Sürede Pil Dolumu

Mcdodo yassı data kablosu, cihazınız ve güç kaynağı arasında bir bağlantı kurmasının yanı sıra gelecek nesil teknoloji ile de sizi buluşturur. Geliştirilmiş hızlı şarj kapasitesi ile minimum sürede maksimum pil seviyesi sağlayarak gücünü ve kalitesini gözle görünür bir şekilde yansıtır.

Android Cihazlarınızı Güvenle Şarj Edin!

Mcdodo şarj ve data kablosu, Micro USB bağlantı ucu ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın hızlı şarj ve data aktarımı işlemlerini kolayca gerçekleştirir. Elektronik cihazlarınızı, pratik yoldan güvenle şarj edebilirsiniz.


İdeal Kablo Uzunluğu ile Özgür Kullanım İmkânı

1 metre uzunluğa sahip şarj kablosu ile cihazlarınızı konforlu şartlarda şarj edebilirsiniz. Cihazlarınızın batarya dolumu için hızlı enerji iletimi sağlayan kablo, bu süre içerisinde cihazını rahatlıkla kullanmaya devam etmenizi de uzunluğu ile mümkün kılar.

Dayanıklı Alaşım Malzeme ile Uzun Yıllar Süren Hızlı Şarj Ayrıcalığı

Mcdodo şarj kablosu, çinko alaşım materyalden oluşan konnektör bölümü sayesinde korozyona ve kopmaya karşı üstün bir dirence sahiptir. Dolayısıyla bu kullanışlı kabloyu uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilir ve hızlı şarj desteğinden her zaman faydalanabilirsiniz.

Estetik ve Modern Tasarım

Çinko alaşım giriş uçları ile de mükemmel bir uyum yakalar. Yassı ve dörtgen dizayn, kabloya estetik bir dokunuş katar ve kablonun kullanım ömrünü korur.

Dinamik Renk Tonu ile Enerji Verir!

Mavi renk kablosu ve modern tasarımı ile gözlerinize de hitap eder. Hem enerjik hem de sade görünümü vurgulayan dizaynı ile de sizi kendine hayran bırakır!

Teknik Özellikler

  • Model: CA-1252
  • Materyal: Çinko Alaşım
  • Ürün: Yassı Dörtgen Şarj ve Data Kablosu
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Veri Aktarımı: Evet
  • Güç Çıkışı: 2.4A
  • A Bağlantı Ucu: USB
  • B Bağlantı Ucu: Micro USB (Android)
  • Uzunluk: 1 Metre

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Micro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.