Mcdodo Qualcom 4.0 Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Senkronizasyon

Mcdodo Qualcomm 4.0, USB girişine sahip cihazlar ile Type-C girişini bünyesinde barındıran cihazlar arasında mükemmel senkronizasyon sağlar. Ürün hızlı şarj ve veri aktarımı ile ilgili beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar.

Üst Düzey Performans

Aksesuar üretimindeki başarısıyla dikkat çeken Mcdodo tarafından tasarlanan ürün uzun süreli yoğun kullanımlarda bile dört dörtlük performans sunar. Şarj ve data kablosu ilk günkü performansını uzun vadede muhafaza etme kapasitesi ile dikkat çeker.

Gelişmiş Akıllı Şarj Teknolojisi

1,2 metre uzunluğundaki QC 4.0 şarj ve data kablosunda akıllı şarj teknolojisi kullanılır. Sabit akım sağlayarak elektronik aygıtların aşırı şarj olmasının önüne geçen ürün pil ömrünü uzun tutmanıza yardım eder.

Yüksek Koruma Kabiliyeti

Mcdodo kablo aşırı akım, voltaj, şarj, deşarj, ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan koruması sayesinde akıllı cihazlarınızın zarar görmesini engeller. Ürün kullanım süresinin her aşamasında güvenli kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

iOS İşletim Sistemli Cihazlar İçin İdeal

Ürün iOS işletim sisteminin tercih edildiği akıllı cihazlar için idealdir. Şarj ve veri aktarımındaki benzersiz performans vadeden kablo iPhone kullanıcılarının öncelikli tercihleri arasındadır.

Aşınmaya Karşı Dayanıklı

Mcdodo QC 4.0 Type-C şarj ve data kablosu, sağlam yapısı sayesinde aşınmaya karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Ürün ayrıca dayanıklı kaplaması ile ek koruma ve esneklik yaratarak uzun ömürlü kullanıma katkıda bulunur.

Güçlendirilmiş Bağlantı Noktaları

Ürünün bağlantı noktaları güçlendirilmiştir. İki uçtaki bağlantı noktalarında yaşanabilecek kırılmaları önleyen güçlendirme işlemi kabloya bükülebilir yapı kazandırır.

Kaliteli Materyaller

Mcdodo’nun kullanıcı gereksinimlerini merkeze alarak tasarladığı şarj ve veri kablosunun üretim aşamaların tamamında kaliteli materyallerden yararlanılır. Konfor, dayanıklılık ve gelişmiş performans için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün bağlantı ekipmanı kullanımında kaliteye önem veren teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1,2 metre
  • Güç: Qualcomm 4.0
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Üretim materyali: TPE yuvarlak tip kablo

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
QUALCOMM 4.0 TYPE-C ŞARJ DATA KABLOSU
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
PLASTİK
Kablo Uzunluğu (m)
1.2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MCDODO
Henüz yorum yok