Mcdodo Qualcom 4.0 Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Senkronizasyon

Mcdodo Qualcomm 4.0, USB girişine sahip cihazlar ile Type-C girişini bünyesinde barındıran cihazlar arasında mükemmel senkronizasyon sağlar. Ürün hızlı şarj ve veri aktarımı ile ilgili beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar.

Üst Düzey Performans

Aksesuar üretimindeki başarısıyla dikkat çeken Mcdodo tarafından tasarlanan ürün uzun süreli yoğun kullanımlarda bile dört dörtlük performans sunar. Şarj ve data kablosu ilk günkü performansını uzun vadede muhafaza etme kapasitesi ile dikkat çeker.

Gelişmiş Akıllı Şarj Teknolojisi

1,2 metre uzunluğundaki QC 4.0 şarj ve data kablosunda akıllı şarj teknolojisi kullanılır. Sabit akım sağlayarak elektronik aygıtların aşırı şarj olmasının önüne geçen ürün pil ömrünü uzun tutmanıza yardım eder.

Yüksek Koruma Kabiliyeti

Mcdodo kablo aşırı akım, voltaj, şarj, deşarj, ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan koruması sayesinde akıllı cihazlarınızın zarar görmesini engeller. Ürün kullanım süresinin her aşamasında güvenli kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

iOS İşletim Sistemli Cihazlar İçin İdeal

Ürün iOS işletim sisteminin tercih edildiği akıllı cihazlar için idealdir. Şarj ve veri aktarımındaki benzersiz performans vadeden kablo iPhone kullanıcılarının öncelikli tercihleri arasındadır.

Aşınmaya Karşı Dayanıklı

Mcdodo QC 4.0 Type-C şarj ve data kablosu, sağlam yapısı sayesinde aşınmaya karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Ürün ayrıca dayanıklı kaplaması ile ek koruma ve esneklik yaratarak uzun ömürlü kullanıma katkıda bulunur.

Güçlendirilmiş Bağlantı Noktaları

Ürünün bağlantı noktaları güçlendirilmiştir. İki uçtaki bağlantı noktalarında yaşanabilecek kırılmaları önleyen güçlendirme işlemi kabloya bükülebilir yapı kazandırır.

Kaliteli Materyaller

Mcdodo’nun kullanıcı gereksinimlerini merkeze alarak tasarladığı şarj ve veri kablosunun üretim aşamaların tamamında kaliteli materyallerden yararlanılır. Konfor, dayanıklılık ve gelişmiş performans için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün bağlantı ekipmanı kullanımında kaliteye önem veren teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 1,2 metre
  • Güç: Qualcomm 4.0
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Üretim materyali: TPE yuvarlak tip kablo

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
1.2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
TPE yuvarlak

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.