Mcdodo QC 4.0 Type-C 2m Stand Kablolu Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz Mcdodo Kalitesi

Akıllı telefon aksesuarları üretiminin öncü markaları arasında yer alan Mcdodo, Type-C girişine sahip hızlı şarj ve data kablosu ile teknoloji tutkunlarından tam not alır. 2 metre uzunluğundaki ürün akıllı cihazlar arasında bağlantı kurmak ve veri aktarmak için idealdir.

Verimli İletim

Mcdodo QC 4.0 Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu işlevsel kullanıcı deneyimi sunar. Kalın kalaylı bakır çekirdekten üretilen tel verimli iletim sağlayarak veri aktarımından istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olur.

LED Gösterge Avantajı

Kablonun Type-C giriş kısmında yer alan LED gösterge karanlık ortamlardaki kullanımı daha kolay hâle getirir. Yeşil ışık yardımıyla kablo ucunu ve telefon girişini kolayca bulmanızı sağlayan LED gösterge, Mcdodo şarj ve data kablosunun en beğenilen özelliklerinden biridir.

60° Açı ile Altın Duruş

Kullanım esnasında size daha iyi bir perspektif sunmak amacıyla geliştirilen hızlı şarj ve data kablosu, üçgen sabitleme ilkesi aracılığıyla telefonunuzun aşağı kaymasını önler. 60° açı elde edilmesinde stand kablolu yapı önemli rol oynar.

Hızlı Şarj Desteği

Üründe hızlı şarj desteği mevcuttur. Qualcomm 4.0 teknolojisinin tercih edildiği kablo, Type-C girişi bulunan akıllı telefonlarınızı kısa süre içinde şarj edebilme kapasitesi ile dikkat çeker.

Masaüstü Standına Kolay Geçiş

Stand kablolu şekilde tasarlanan hızlı şarj ve data kablosu ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde masaüstü kullanım moduna geçebilirsiniz. Şarj ve veri aktarımı olanağı sunarak on parmağında on marifet olduğunu kanıtlayan ürün, bir yandan telefonunuzu şarj etmenizi bir yandan da sevdiğinizi dizileri izlemenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 2 metre
  • Güç: Qualcomm 4,0
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • LED gösterge: Var
  • Akım değeri: 2A
  • Kablo tipi: Örgü
  • Masaüstü stand modu: Var
  • Stand açısı: 60°

Genel Özellikler

Kablo Uzunluğu
2m

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Örgü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.