Ixtech Wall Charger 2.1 A Lightning Kablo Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AKTAŞ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kapasiteli Şarj Performansı

Ixtech Wall Charger lightning şarj ve data kablosu cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi elektronik cihazların pil dolum işlemlerini verimli şekilde tamamlar. 2.1 A güç kapasitesi ile dikkat çeken model, yüksek performansı sayesinde şarj konusunda beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır.

Kısa Sürede Şarj İşlemini Tamamlar

Yeni nesil teknoloji ile üretilen kablo, cihazınıza hızlı şarj desteği sunar. Güçlü enerji aktarımı, dilediğiniz an elektronik cihazlarınızı kısa sürede şarj etmenize olanak tanır. Elektronik aletleri şarj ettikten sonra tam pil kapasitesi ile konforlu şekilde kullanabilirsiniz.

Lightning Konnektör ile Tam Uyumlu Yapı

Lightning konektörüne sahip olan kablo, aynı çıkışa sahip cihazlar ile tam uyumlu bir yapı sunar. Lightning konnektörü uyumlu bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi cihazlara kolay şekilde bağlayabilir, şarj ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İdeal Kablo Uzunluğu ile Konforlu Kullanım

Konforlu yapısı ile beğeni toplayan kablo, uzun yapısı sayesinde şarj işlemi sırasında elektronik cihazınızı kullanmanıza olanak tanır. İdeal kablo boyu sayesinde yakın priz arama derdinden kurtulabilir, farklı alanlarda cihazınızın şarjını doldurabilirsiniz.

Veri Aktarımında Beklentileri Karşılayan Performans

Veri aktarımı konusunda kullanıcılardan tam not alan ürün, cihazınızdaki dosyaları güvenli şekilde farklı alanlara aktarır. Kesintisiz, hızlı ve net dosya aktarımı sunan kablo aracılığı ile ses, görüntü ve belge dosyalarını dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz. 

Dayanıklı Kablo Yapısı ile Uzun Ömürlü Kullanım

Modern tasarımı ile öne çıkan ürün, esnek kablo yapısı sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen iç ve dış yapı, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Kopma ve kırılmalara karşı dirençli olan ürün, kullanıcısına her açıdan büyük avantaj sağlar.

Güvenli Şarj Desteği

Güvenli şarj teknolojisi ile donatılan şarj ve data kablosu, akım koruma özelliğine sahiptir. Cihazın pil dolum işlemi tamamlandığında güç aktarımını kesen ürün, dengeli enerji dağılımı sayesinde hem kendini hem de cihazınızın pil ömrünü koruma altına alır.

Kaliteli Uçlar ile Cihazınızı Şarj Edin

Kablonun uç yapısı özel malzemeler ile güçlendirilmiştir. Eğilme ve bükülmelere karşı dirençli olan uçlar, güvenli şekilde korunarak uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Aşınmalara da dirençli olan kablo uçlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ixtech
  • Model: Wall Charger 2.1 A Lightning
  • Konnektör Ucu: Lightning
  • Bağlantı Ucu: USB
  • Güç Kapasitesi: 2.1 A
  • Kullanım Şekli: Şarj ve data kablosu


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.