Baseus Waterdrop Yeni Nesil PD Lightning 18W Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel ve Dayanıklı Model 

Baseus Waterdrop serisi yeni nesil PD iPhone Lightning 18 W hızlı şarj data kablosu işlevsel ve dayanıklı yapısıyla lightning girişine sahip cihazlarınızı hızlı ve güvenli biçimde şarj eder. Üst düzey kalitedeki materyallerden üretilen model, 1,3 metrelik uzunluğuyla günlük kullanım ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanır. 

Güvenli ve Hızlı Veri Aktarımı

Type C ve lightning ucuyla donatılan ürün, hızlı veri senkronizasyonu performansına sahiptir. Baseus Waterdrop serisinde kullanılan alüminyum alaşım malzeme güvenli alışverişini garanti altına alır. Model tüm formatlardaki medya dosyalarına sorunsuz şekilde ulaşmanıza aracılık eder.

Uzun Ömürlü Kullanım

Hızlı şarj ve data kablosu, yüksek elastikiyete sahip örgülü yapısıyla kıvrılma ve çekmeye karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Örgü tasarımıyla güçlendirilen kablo, kırılmadan ve kopmadan uzun süre kullanılabilir. Kablonun güçlendirilmiş konnektör tasarımı, uzun ömürlü kullanıcı deneyimi vadeder.

Yüksek İletim Hızı

Baseus Waterdrop yeni nesil PD iPhone lightning hızlı şarj data kablosu, 480 Mbps iletim hızıyla kullanım performansını üst seviyeye çıkarır. Söz konusu iletim hızı, veri senkronizasyonu için fazla zamanınız olmadığında işinizi bir hayli kolaylaştırır. 

Hızlı Şarj Avantajı

Bir Apple teknolojisi olan Power Delivery (PD) özelliği sayesinde uyumlu, güvenli ve hızlı şarj deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bu özelliği sayesinde cihazlarınızı hızlıca şarj edebilirsiniz.

Pratik Kullanıcı Deneyimi

Baseus tarafından üretilen Waterdrop iPhone hızlı şarj data kablosu 1,3 m uzunluğundadır. Prizden uzak olduğunuz durumlarda bile kullanılabilen ürün uyumlu iPhone cihazınızı bataryasına hiçbir zarar vermeden şarj eder. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: Lightning
  • Uzunluk: 1,3 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Güç: 18W

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WATERDROP TYPE C TO LIGHTNING ŞARJ KABLOSU 1.3 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C TO LİGHTNİNG
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
1.2M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Henüz yorum yok