Baseus Mvp Elbow 1.5A Type-C Data ve Şarj Kablosu 2m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Köşeli Başlık

Baseus Mvp Elbow serisinde yer alan Type-C veri şarj kablosunun Type-C girişi köşeli şekilde tasarlanmıştır. Hatırı sayılır seviyede kullanım kolaylığı sağlayan köşeli yapı, akıllı telefonlara yönelik aksesuar seçiminde kaliteye önem veren kullanıcılardan tam not alır. 

Hızlı Şarj ve Veri Aktarımı

Bir ucunda USB-A, diğer ucunda Type-C girişi bulunan kablo hem hızlı şarj hem de veri aktarımı için son derece uygundur. Ürün gelişmiş özellikleri sayesinde akıllı telefonunuzu kısa sürede şarj edebildiği gibi akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında da kolayca veri aktarımı yapmanıza imkân tanır.

Güvenli Şarj Dolumu

Baseus Type-C data şarj kablosu, güvenli şarj dolumu özelliği ile dikkat çeker. Şarj dolumu tamamladıktan sonra güç noktası ile cihazınız arasındaki akım geçişini durduran kablo, telefonunuzu şarjda unuttuğunuzda sorun yaşamanızın önüne geçer. 

Koruyucu Yüzey

2 metre uzunluğundaki şarj data kablosunun üretiminde tercih edilen koruyucu yüzey kullanım esnasında ortaya çıkabilecek kayma problemini önemli ölçüde ortadan kaldırır. Ürünü kayma ve telefonunuzun düşme endişesini taşımadan farklı zeminlerde gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkündür. 

Dayanıklılık Vadeden Kablo

Baseus tarafından üretilen kablo ip örgü ile güçlendirilmiştir. Ürünü daha dayanıklı hâle getiren ip örgünün yanı sıra uç kısımlarda metal materyaller tercih edilmesi paslanma sorununu engeller. Elbow serisi Type-C data şarj kablosu uzun süre kopmadan ve kırılmadan kullanılabilir. 

Kablonun Kısa Kalma Sorununa Son

Data şarj kablosu kullanımındaki en önemli sorunlardan biri de kablonun kısa kalmasıdır. 2 metre uzunluğunda Baseus Mvp serisi ürün ile söz konusu sorun tarihe karışır. Akıllı telefonunuzu şarj etmek ya da veri aktarmak için priz veya bilgisayar yanında olmanıza gerek yoktur. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 2 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Metal
  • Güvenli şarj: Var
  • Koruyucu yüzey kaplaması: Var
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım: 1,5A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MVP ELBOW SERISI 1.5A TYPE-C DATA ŞARJ KABLOSU 2 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
2 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Henüz yorum yok