Baseus Cafule 3A Type-C QC 3.0 Hızlı Şarj ve Data Kablosu 0.5m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEYTECH GROUP İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-137742

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Esnek PVC Materyal

Baseus tarafından tasarlanan Type-C şarj data kablosunun bağlantı noktalarında esnek PVC materyal kullanılır. Bağlantı noktalarında meydana gelebilecek kırılma ve bükülmelere karşı ekstra dayanıklılık ve esneklik sunan PVC materyal kullanıcı deneyimini işlevsel kılma konusunda son derece başarılıdır. 

Örgülü Fiber Kumaş

Şarj data kablosu örgülü fiber kumaştan üretilir. Ürünün uzun süreli kullanımlarda bile esnekliğini muhafaza etmesine imkân tanıyan örgülü fiber kumaş dokusu, taşırken de kolaylık sağlar. Kırılmayı önleyen ilgili özellik Cafule serisi kabloyu çanta, cüzdan ve cebinizde taşımanızı daha pratik hâle getirir. 

Akıllı Koruma

Üründe yer alan akıllı şarj teknolojisi akıllı telefonunuzu korur. Telefonunuzun şarjı dolduğunda akımı keserek şarj etme işlemini durduran ürün böylece aşırı ısınma, aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre, aşırı şarj, aşırı deşarj ve elektromanyetik alan sorunlarının önüne geçer. Kablo güvenlik açısından dört dörtlük deneyim yaratır. 

QC 3.0 ile Tanışın

Qualcomm tarafından akıllı telefon aksesuarlarına yönelik geliştirilen Quick Charge 3.0 teknolojisini bünyesinde barındırır. Akıllı telefonunuzu normalin dörtte biri daha kısa sürede şarj etmenize olanak sağlayan QC 3.0, günlük yaşamın yoğun temposunda size önemli ölçüde vakit kazandırır. 

Type-C Bağlantı Teknolojisi

Ürünün bir ucunda USB-A konnektörü bulunur. Diğer uçta ise Type-C konnektörü yer alır. Şarj data kablosu Type-C girişine sahip mobil cihazlar ile USB-A girişli elektronik aygıtlar arasında bağlantı kurmak için idealdir. Ayrıca kablo USB-A girişi ile üretilen şarj başlıklarıyla da uyumludur. 

İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

Şarj data kablosu işlevsel kullanıcı deneyimi sunar. Kolay taşınabilir yapısı ile kişisel asistanınıza dönüşen ürün şarj sorunu yaşamanızı engelleyip daima çevrim içi kalmanıza yardım ederken iş akışlarınızı düzenlemenize önemli katkıda bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: Type-C
  • Kablo A ucu: USB-A
  • Uzunluk: 0,5 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Qualcomm teknolojisi: Quick Charge 3.0
  • Kablo bağlantı noktası materyali: PVC
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Fiber örgü
  • Akım: 3A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TYPE-C 3A HIZLI ŞARJ USB KABLOSU 0.5 METRE
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
TYPE-C
Kablo Materyali
ÖRGÜ
Kablo Uzunluğu (m)
0.5 M
Mfı Lisansı
YOK
Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BASEUS
Henüz yorum yok